VB Computer Shop Online   

  Hewlett Packard - Promotie artikelen

 ArtnrInfoOmschrijvingPrijsTaalVersie
HP1FH47ATABB EliteDisplay E243 Monitor 165,00
 HP1FH48AAABB EliteDisplay E243m Monitor 190,00
 HP3KQ93EAABD Slice for Meeting Rooms G2 SRS EU 1.359,00
CPQ451871B21 QLogic QMH2562 8Gb Fibre Channel Host Bus Adapter 78,86IN
CPQ455883B21 BladeSystem c-Class 10GB SR SFP Virtual Connect FLEX-10 ModuleS 99,21
CPQ462968B21 CACHE Module 256MB f Smart Array P212 59,78IN
CPQ572018B21 BLc VC-FC 8Gb 20-Port Opt Kit 996,00
CPQ592520B21 InfiniBand 4X QDR CONNECTX-2 PCIE G2 Dual port HCA 132,00
CPQ624189B21 HH SATA DVD ROM JB KIT 33,00
CPQ651281B21 Fibre Channel 8GB QMH2572 ADPTR 421,00
CPQ652232B21 12.7MM SATA DVD ROM JB KIT 44,88
CPQ652238B21 9.5MM SATA DVD ROM JB KIT 51,48
CPQ655874B21 QSFP/SFP+ Adaptor Kit 46,20
CPQ658250B21 6125G/XG BLADE SWITCH OPT KIT 1.545,00
CPQ664046B21 Redundant Enablement Kit 75,23
CPQ665246B21 Ethernet 10Gb 2P 560M Mezz Adptr 407,00
CPQ708637B21 4GB 1Rx4 PC3-14900R-13 Kit 64,87
CPQ708643B21 32GB 4Rx4 PC3-14900L-13 Kit 685,00
CPQ718174B21 120GB 6G SATA VE 2.5in QR EB SSD 142,00
 CPQ726724B21 64GB 4Rx4 PC4-2133P-L Kit 1.065,00
CPQ726897B21 Smart Array P840/4G Controller 562,00
 CPQ728629B21 32GB 2Rx4 PC4-2133P-R Kit 562,00
 CPQ748387B21 600GB 12G SAS 15K 2.5in SC 512e HDD 379,00
 CPQ781516B21 600GB 12G SAS 10K 2.5in SC ENT HDD 232,00
 CPQ785071B21 300GB 12G SAS 10K 2.5in ENT HDD 144,00
 CPQ788360B21 DL580 Gen9 12 DIMMs Memory Cartridge 320,00
 CPQ791034B21 1.8TB 12G SAS 10K 2.5i SC 512e HDD 397,00
 CPQ801882B21 1TB 6G SATA 3.5in NHP MDL HDD 144,00
 CPQ802578B21 200GB 12G SAS WI 2.5in SC SSD 1.009,00
 CPQ805353B21 HPE 32GB 2Rx4 PC4-2400T-L Kit 441,00
CPQ805671B21 HPE 16GB 2Rx8 PC4-2133P-E-15 STND Kit 227,00
 CPQ832417B21 HPE 480GB SATA MU LFF SCC SSD 577,00
 CPQ869376B21 HPE 240GB SATA 6G RI SFF SC DS SSD 352,00
 CPQ872374B21 HPE 400GB SAS 12G MU SFF SC DS SSD 818,00
HPAJ717A 8GB LW B-series 10KM FC SFP+ 1 Pack 425,00IN
HPAJ762B 81E 8GB SP PCI-E FC HBA 326,00
HPAJ763B 82E 8GB DUAL-PORT PCI-E FC HBA 469,00
HPAJ764A 82Q 8GB Dual port PCI-E FC HBA 462,00
 HPAJ821C Brocade 8/24c SAN Switch for BladeSystem 5.307,00
HPAK344A StorageWorks 81Q PCI-E FC HBA 341,00IN
HPAW524A D2700 146GB 6G SAS SFF 3.6TB Bundle 1.839,00
HPBD505A ILO ADV INCL 3YR TS U 1-SVR LIC 187,00
HPC0H28A MSL LTO-6 ULTR 6250 FC DRIVE UPG KIT 2.892,00
 HPC8R23B HPE MSA 8Gb SW FC SFP 4pk XCVR 213,00
 HPC8R24B HPE MSA 16Gb Short Wave Fibre Chan 675,00
HPC8R25A MSA 2040 10Gb SW iSCSI SFP 4 Pk 711,00
HPC8R38A SN1100E 16GB 1P FC HBA 498,00
HPE6U64ABE ILO Adv incl 3yr TS U E-LTU 227,00NS
 HPJ4859D Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR 100,00
HPJ9150A ProCurve 10-GBE SFP+ SR Transceiver 165,00
 HPJ9150D Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR 160,00
 HPJ9151D Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF XCVR 363,00
HPJ9152A ProCurve 10-GBE SFP+ LRM Transceiver 215,00
 HPJ9283D Aruba 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC Cable 99,21
HPJ9538A ProCurve 8P 10-GbE SFP+ v2 zl Module 1.415,00
HPJ9547A 24-port 10/100 PoE+ v2 zl Module 495,002
HPJ9577A 3800 4-PORT STACKING Module 355,00
HPJ9579A 3800 3M STACKING Cable 273,00
HPJ9732A Aruba 2920 2-port 10GBASE-T Module 299,00
HPJ9733A Aruba 2920 2-port Stacking Module 277,00
HPJ9821A 5406R zl2 Switch 1.381,00
HPJ9822A 5412R zl2 Switch 2.499,00
HPJ9827A 5400R zl2 Management Module 1.032,00
HPJ9828A 5400R 700W PoE+zl2 Power Supply 426,00
 HPJ9986A 24p 10/100/1000BASE-T PoE+v3 zl2 Mod 934,00
 HPJ9987A 24p 10/100/1000BASE-T v3 zl2 Mod 1.032,00
 HPJ9988A 24p 1GbE SFP v3 zl2 Mod 742,00
 HPJ9989A 12p PoE+/12p 1GbE SFP v3 zl2 Mod 871,00
 HPJ9990A 20p PoE+/4p SFP+v3 zl2 Mod 1.234,00
 HPJ9992A 20p PoE+/1p 40GbE QSFP+v3 zl2 Mod 1.185,00
 HPJ9993A 8p 1G/10GbE SFP+v3 zl2 Mod 1.157,00
 HPJ9995A 8p 1/2.5/5/XGT PoE+v3 zl2 Mod 1.492,00
 HPJ9996A 2p 40GbE QSFP+v3 zl2 Mod 1.140,00
HPJ9F37A MSA 400GB 12G SAS ME 2.5in EM SSD 1.383,00
 HPJ9F46A MSA 600GB 12G SAS 10K 2.5in ENT HDD 213,00
HPJ9V68A MSA 300GB 12G SAS 15K 3.5in CC HDD 301,00
HPJC680A A58x0AF 650W AC Power Supply 365,00
HPJD089B X120 1G SFP RJ45 T Transceiver 150,00IN
HPJD092B X130 10G SFP+ LC SR Transceiver 198,00IN
HPJD093B X130 10G SFP+ LC LRM Transceiver 568,00IN
HPJD094B X130 10G SFP+ LC LR Transceiver 367,00IN
HPJD096C X240 10G SFP+ SFP+ 1.2M DAC CABLE va 65,51 **
HPJD097C X240 10G SFP+ SFP+ 3M DAC CABLE 168,00
HPJD118B X120 1G SFP LC SX Transceiver 165,00IN
HPJD119B X120 1G SFP LC LX Transceiver 167,00IN
HPJD367A Networking 2-PORT GBE SFP A5500/E4800 Module 141,00
HPJG326A X240 40G QSFP+ QSFP+ 1m DAC Cable va 234,00 **
HPJG331A Module/HP X240 QSFP+4x10G SFP+5m DAC C va 455,00 **
HPJG896A FF 5700-40XG-2QSFP+Switch 3.916,00
HPJG898A FF 5700-32XGT-8XG-2QSFP+Switch 3.916,00
HPJG900A A58x0AF 300W AC Power Supply 224,00
HPJG932A 5130-24G-4SFP+EI Switch 1.314,00
HPJG933A 5130-24G-SFP-4SFP+ EI Switch 2.601,00
HPJG994A 525 Wireless 802.11ac WW AP 365,00
 HPJH049A 527 802.11ac (WW) Unified Walljack 401,00
 HPJH156A HPE 5130/5510 10GBASE-T 2p Module 833,00
 HPJH157A HPE 5130/5510 10GbE SFP+ 2p Module 947,00
 HPJL001A 5412R 92GT PoE+/4SFP+v3 zl2 Swch 6.205,00
 HPJL003A 5406R 44GT PoE+/4SFP+v3 zl2 Swch 3.688,00
 HPJL071A Aruba 3810M 24G 1-slot Swch 2.212,00
 HPJL073A Aruba 3810M 24G PoE+ 1-slot Swch 1.855,00
 HPJL074A Aruba 3810M 48G PoE+ 1-slot Swch 2.474,00
 HPJL079A Aruba 3810M 2QSFP+ 40GbE Module 1.353,00
 HPJL083A Aruba 3810M 4SFP+ Module 515,00
 HPJL084A Aruba 3810M 4-port Stacking Module 450,00
 HPJL256A HPE Aruba 2930F 48G PoE+ 4SFP+ Swch 1.807,00
 HPJL322A Aruba 2930M 48G PoE+ 1-slot Switch 2.368,00
HPJL381A HPE 1920S 24G 2SFP Switch 249,00
 HPJL585A HPE 5710 48SFP+ 6QS+/2QS28 Switch 7.376,00
 HPJL586A HPE 5710 48XGT 6QS+/2QS28 Switch 7.661,00
 HPJL587A HPE 5710 24SFP+ 6QS+/2QS28 Switch 4.193,00
 HPK2R80A MSA 2040 ES SAN DC SFF Storage 4.531,00
 HPK2R81A MSA 2040 ES SFF Chassis 1.220,00
 HPM0S86A D3700 1.2TB 12G 10K SAS SC 30TB Bndl 5.992,00
 HPM0S90A MSA 8TB 12G SAS 7.2K 3.5in 512e HDD 611,00
 HPN9X95A HPE MSA 400GB 12G SAS MU 2.5in SSD 832,00
 HPN9X96A MSA 800GB 12G SAS Mixed Use SFF (2.5in) SSD 1.674,00
 HPP9D94A HPE SN1100Q 16Gb 2p FC HBA 941,00
 HPP9M82A HPE MSA 10TB 12G SAS 7.2K LFF 512e HDD 687,00
HPQ6275AUUS USB Network Print Adapter 10/100 Base-TX 56,80IN
 HPQK734A Premier Flex LC/LC OM4 2f 5m Cbl va 46,97 **
HPQR477A M6625 300GB 6G SAS 15K 2.5IN HDD 277,00
 HPQW971A SN1000Q 16Gb 1P FC HBA 547,00
HPQW972A SN1000Q 16Gb 2P FC HBA 781,00
HPVN567AA DisplayPort Cable Kit 14,72

De met ** gemerkte prijs is gebaseerd op een afname van 100 stuks. Zie info link voor de prijs bij andere aantallen.

Dit bestand is voor het laatst automatisch bijgewerkt op 18-NOV-2018 om 09:50:21.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
© 2018 VB NetConsult. Reproductie niet toegestaan. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.