VB Computer Shop Online   

  Hewlett Packard - Promotie artikelen

 ArtnrInfoOmschrijvingPrijsTaalVersie
 HP2ZV00AAABB T630 Thin Client 8GB 32GB-Flash W10IoTE64 438,00
CPQ455883B21 BladeSystem c-Class 10GB SR SFP Virtual Connect FLEX-10 ModuleS 97,94
CPQ462968B21 CACHE Module 256MB f Smart Array P212 59,78IN
CPQ572018B21 BLc VC-FC 8Gb 20-Port Opt Kit 996,00
CPQ592520B21 InfiniBand 4X QDR CONNECTX-2 PCIE G2 Dual port HCA 132,00
CPQ624189B21 HH SATA DVD ROM JB KIT 33,00
CPQ651281B21 Fibre Channel 8GB QMH2572 ADPTR 421,00
CPQ652232B21 12.7MM SATA DVD ROM JB KIT 44,88
CPQ652238B21 9.5MM SATA DVD ROM JB KIT 51,48
CPQ658250B21 6125G/XG BLADE SWITCH OPT KIT 1.023,00
CPQ664046B21 Redundant Enablement Kit 75,23
CPQ665246B21 Ethernet 10Gb 2P 560M Mezz Adptr 407,00
CPQ700699B21 Ethernet 10Gb 2P 561FLR-T Adptr 248,00
CPQ708637B21 4GB 1Rx4 PC3-14900R-13 Kit 64,87
CPQ708643B21 32GB 4Rx4 PC3-14900L-13 Kit 685,00
CPQ718174B21 120GB 6G SATA VE 2.5in QR EB SSD 141,00
 CPQ726724B21 64GB 4Rx4 PC4-2133P-L Kit 1.193,00
CPQ726897B21 Smart Array P840/4G Controller 559,00
 CPQ748387B21 600GB 12G SAS 15K 2.5in SC 512e HDD 401,00
CPQ781518B21 1.2TB 12G SAS 10K 2.5in SC ENT HDD 299,00
 CPQ785071B21 300GB 12G SAS 10K 2.5in ENT HDD 142,00
 CPQ788360B21 DL580 Gen9 12 DIMMs Memory Cartridge 319,00
 CPQ791034B21 1.8TB 12G SAS 10K 2.5i SC 512e HDD 394,00
 CPQ802578B21 200GB 12G SAS WI 2.5in SC SSD 1.009,00
CPQ805671B21 HPE 16GB 2Rx8 PC4-2133P-E-15 STND Kit 227,00
 CPQ846528B21 HPE 3TB 12G SAS 7.2K 3.5 MDL SC HDD 333,00
 CPQ869376B21 HPE 240GB SATA 6G RI SFF SC DS SSD 352,00
HPAJ717A 8GB LW B-series 10KM FC SFP+ 1 Pack 423,00IN
HPAJ762B 81E 8GB SP PCI-E FC HBA 325,00
HPAJ764A 82Q 8GB Dual port PCI-E FC HBA 460,00
 HPAJ821C Brocade 8/24c SAN Switch for BladeSystem 4.961,00
HPAP872A M6612 600GB 6G SAS 15K 3.5IN HDD 375,00
HPAW524A D2700 146GB 6G SAS SFF 3.6TB Bundle 1.839,00
HPBD505A ILO ADV INCL 3YR TS U 1-SVR LIC 186,00
HPC0H28A MSL LTO-6 ULTR 6250 FC DRIVE UPG KIT 3.071,00
 HPC8R23B HPE MSA 8Gb SW FC SFP 4pk XCVR 212,00
 HPC8R24B HPE MSA 16Gb Short Wave Fibre Chan 630,00
HPC8R38A SN1100E 16GB 1P FC HBA 495,00
HPD9Y32AAABB 2013 UltraSlim Docking Station 122,00
HPE6U59ABE ILO Adv incl 1yr TS U E-LTU 113,00NS
HPE6U64ABE ILO Adv incl 3yr TS U E-LTU 224,00NS
HPG7U67AA 256GB SATA SED Opal 2 SSD 173,00
 HPJ9150D Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR 160,00
 HPJ9151D Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF XCVR 360,00
HPJ9152A ProCurve 10-GBE SFP+ LRM Transceiver 215,00
 HPJ9283D Aruba 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC Cable 97,94
HPJ9536A 20P GT PoE+ / 2P SFP+ v2 zl Module f 5400zl and 8200zl platforms 1.074,002
HPJ9538A ProCurve 8P 10-GbE SFP+ v2 zl Module 1.423,00
HPJ9547A 24-port 10/100 PoE+ v2 zl Module 495,002
HPJ9577A 3800 4-PORT STACKING Module 354,00
HPJ9579A 3800 3M STACKING Cable 273,00
HPJ9778A 2530-48-PoE+ Switch 636,00
HPJ9821A 5406R zl2 Switch 1.374,00
HPJ9822A 5412R zl2 Switch 2.373,00
HPJ9827A 5400R zl2 Management Module 947,00
HPJ9828A 5400R 700W PoE+zl2 Power Supply 507,00
HPJ9829A 5400R 1100W PoE+zl2 Power Supply 634,00
 HPJ9986A 24p 10/100/1000BASE-T PoE+v3 zl2 Mod 929,00
 HPJ9988A 24p 1GbE SFP v3 zl2 Mod 742,00
 HPJ9989A 12p PoE+/12p 1GbE SFP v3 zl2 Mod 868,00
 HPJ9990A 20p PoE+/4p SFP+v3 zl2 Mod 1.229,00
 HPJ9991A 20p PoE+/4p 1/2.5/5/XGT v3 zl2 Mod 1.327,00
 HPJ9992A 20p PoE+/1p 40GbE QSFP+v3 zl2 Mod 1.180,00
 HPJ9993A 8p 1G/10GbE SFP+v3 zl2 Mod 1.152,00
 HPJ9995A 8p 1/2.5/5/XGT PoE+v3 zl2 Mod 1.346,00
HPJ9F42A MSA 600GB 12G SAS 15K SFF (2.5in) Enterprise HDD 310,00
 HPJ9F46A MSA 600GB 12G SAS 10K 2.5in ENT HDD 212,00
 HPJ9F47A MSA 900GB 12G SAS 10K 2.5in ENT HDD 267,00
HPJC680A A58x0AF 650W AC Power Supply 365,00
HPJC756A 10500 48-port 10GbE SFP+ SF Module 2.123,00
HPJD092B X130 10G SFP+ LC SR Transceiver 198,00IN
HPJD093B X130 10G SFP+ LC LRM Transceiver 566,00IN
HPJD094B X130 10G SFP+ LC LR Transceiver 367,00IN
HPJD095C X240 10G SFP+ SFP+ 0.65M DAC CABLE 89,04
HPJD118B X120 1G SFP LC SX Transceiver 228,00IN
HPJD119B X120 1G SFP LC LX Transceiver 167,00IN
HPJD367A Networking 2-PORT GBE SFP A5500/E4800 Module 140,00
HPJG331A Module/HP X240 QSFP+4x10G SFP+5m DAC C va 455,00 **
HPJG898A FF 5700-32XGT-8XG-2QSFP+Switch 4.054,00
HPJG900A A58x0AF 300W AC Power Supply 217,00
HPJG932A 5130-24G-4SFP+EI Switch 1.314,00
HPJG933A 5130-24G-SFP-4SFP+ EI Switch 2.601,00
 HPJH049A 527 802.11ac (WW) Unified Walljack 401,00
 HPJH147A HPE 5510 24G PoE+ 4SFP+ HI Swch 2.573,00
 HPJH156A HPE 5130/5510 10GBASE-T 2p Module 833,00
 HPJH157A HPE 5130/5510 10GbE SFP+ 2p Module 947,00
 HPJL001A 5412R 92GT PoE+/4SFP+v3 zl2 Swch 7.176,00
 HPJL002A 5406R 8XGT PoE+/8SFP+v3 zl2 Swch 4.408,00
 HPJL003A 5406R 44GT PoE+/4SFP+v3 zl2 Swch 3.673,00
 HPJL074A Aruba 3810M 48G PoE+ 1-slot Swch 2.963,00
 HPJL075A Aruba 3810M 16SFP+ 2-slot Swch 4.823,00
 HPJL079A Aruba 3810M 2QSFP+ 40GbE Module 1.801,00
 HPJL084A Aruba 3810M 4-port Stacking Module 450,00
 HPJL095A 5406R 16SFP+v3 zl2 Swch 4.608,00
 HPJL256A HPE Aruba 2930F 48G PoE+ 4SFP+ Swch 1.776,00
 HPJL319A Aruba 2930M 24G 1-slot Switch 1.327,00
 HPJL321A Aruba 2930M 48G with 1-slot Switch 2.054,00
 HPJL322A Aruba 2930M 48G PoE+ 1-slot Switch 2.358,00
 HPJL585A HPE 5710 48SFP+ 6QS+/2QS28 Switch 4.608,00
 HPJL586A HPE 5710 48XGT 6QS+/2QS28 Switch 5.861,00
 HPJL587A HPE 5710 24SFP+ 6QS+/2QS28 Switch 3.916,00
 HPK2R80A MSA 2040 ES SAN DC SFF Storage 4.511,00
 HPK2R81A MSA 2040 ES SFF Chassis 1.215,00
HPM0F34AA 256GB SSD 2.5 SATA TLC 160,00
 HPM0S86A D3700 1.2TB 12G 10K SAS SC 30TB Bndl 5.992,00
 HPM0S90A MSA 8TB 12G SAS 7.2K 3.5in 512e HDD 609,00
HPM6V52AA NVIDIA Quadro M4000 8GB Graphics 996,00
HPN0H86AA 4GB 1x4GB DDR4-2133 ECC RAM 158,00
HPN2N00AA Z Turbo Drv Quad Pro 256GB SSD module 249,00
HPN2Z65AA USB-C to 3 and 4.5mm Adapter 78,86
 HPN9X96A MSA 800GB 12G SAS Mixed Use SFF (2.5in) SSD 1.666,00
HPQ6275AUUS USB Network Print Adapter 10/100 Base-TX 56,80IN
 HPQK734A Premier Flex LC/LC OM4 2f 5m Cbl va 45,73 **
HPQR477A M6625 300GB 6G SAS 15K 2.5IN HDD 277,00
HPQR478A M6625 900GB 6G SAS 10K 2.5IN HDD 344,00
 HPQW971A SN1000Q 16Gb 1P FC HBA 544,00
HPQW972A SN1000Q 16Gb 2P FC HBA 779,00
 HPRM13761000CN P3005/M3027/M3035 fuser unit standard capacity 1-pack va 141,00 **
HPT7B33AA SN03XL Rechargeable Battery EliteBook 820/725 G3 67,41
HPVN567AA DisplayPort Cable Kit 14,72
HPY4H06AAABB 3005pr USB3 Port Replicator 135,00

De met ** gemerkte prijs is gebaseerd op een afname van 100 stuks. Zie info link voor de prijs bij andere aantallen.

Dit bestand is voor het laatst automatisch bijgewerkt op 17-JAN-2019 om 08:55:48.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
© 2019 VB NetConsult. Reproductie niet toegestaan. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.