VB Computer Shop Online   

   Alle promotie prijzen alle producenten op één (grote) rij Paginanr: F0010100
Kunt u een artikel niet vinden? Geef hier één of meer trefwoorden in:

 ArtnrInfoOmschrijvingPrijsTaalVersie
 
    Promotie prijzen alle producenten
APCAP9618 SmartSlot Ethernet Web/SNMP Management & Environmental 287,00IN
 Monitoring card & modem 
APCAP9631 UPS NETWORK Management CARD 2 w ENVIRONMENTAL MonitorING 321,00IN
 APCSMT1000IC Smart-UPS 1000VA LCD 230V with SmartConnect 388,00
 APCSMT750IC Smart-UPS 750VA LCD 230V with SmartConnect 270,00
APCSMX1500RMI2UNC Smart-UPS X 1500VA Rack/Tower LCD 230V w Network Card 1.237,00IN
APCSMX2200HVNC Smart-UPS X 2200VA Short Depth Tower/Rack Convertible LCD 1.444,00
 200-240V with Network Card 
APCSMX2200RMHV2U Smart-UPS X 2200VA Rack/TOWER LCD 200-240V 1.479,00
APCSMX3000HVNC Smart-UPS X 3000VA Rack/Tower LCD 200-240V with Network Card 1.770,00
APCSRT10KXLI SMART-UPS SRT 10000VA 230V 4.991,00
APCSRT2200XLI SMART-UPS SRT 2200VA 230V 1.197,00
APCSRT5KRMXLI SMART-UPS SRT 5000VA RM 230V 2.676,00
APCSRT5KXLI SMART-UPS SRT 5000VA 230V 2.242,00
APCSRT6KRMXLI SMART-UPS SRT 6000VA RM 230V 3.604,00
APCSRT6KXLI SMART-UPS SRT 6000VA 230V 3.081,00
APCSRT8KRMXLI SMART-UPS SRT 8000VA RM 230V 4.050,00
APCSRT8KXLI SMART-UPS SRT 8000VA 230V 3.698,00
APCSRTRK2 Smart-UPS SRT 19in Rail Kit 142,00
 ASMDN19SETS4 Installation screws set 4pcs 50XM6 screws nuts washers 0,25
 ASMDN9005N DIGITUS CAT6 MODULAR WALL OUTLET SHIELDED 6,94
 2x RJ45 8P8C LSA Flush Mount 
 ASMDN9006N DIGITUS CAT6 MODULAR WALL OUTLET SHIELDED 7,36
 2x RJ45 8p8c LSA Surface Mount 
 BCOR9861510EU ClickShare CS-100 966,00
 BCOR9861520EU ClickShare CSE-200 1.622,00
BLKF2N02810 Cable Replacement/Switchbox VGA/SVGA HD DB15 male to male 3m 4,84NS
CISACS1900RM19 Rack Mount Kit for 1921 1905 52,80
 CISAIRANT2524V4CR 2.4GHz 2dBi/5GHz 4dBi Ceiling Mount Omni Ant. 4-port RP-TNC 231,00
 CISAIRANT2535SDWR 2.4GHz 3dBi/5 GHz 5dBi Low Profile Antenna White RP-TNC 35,64
 CISAIRANT2547VGN Antenna/2.4GHz 4dBi/5GHz 7dBi Dual Band 170,00
CISAIRANT2547VN 2.4GHz4dBi/5GHz 7dBi DualBand Omni Antenna 180,00
 CISAIRANT2566D4MR ANTENNA/2.4 GHZ 6 DBI/5 GHZ 6 DBI 60 DEG - New Retail 432,00
 CISAIRANT2566P4WR 2.4 GHz 6 dBi/5 GHz 6 dBi Directional Ant. 4-port RP-TNC 307,00
 CISAIRANT2568VGN 2.4 GHZ 6DBI/5 GHZ 8DBI DUAL BAND OMNI ANT. GRAY N CONN. 192,00
CISAIRANT5160NPR Wireles/5 GHz 6 dBi 802.11n direct anten 165,00
 CISAIRAP1852EEK9C 802.11ac Wave 2 4x4:4SS Ext Ant: E Reg Dom (Config) 415,00
 CISAIRAP2702IUXK9 802.11AC AP W/CLEANAIR 3X4:3SS MOD INT ANT UNIVERSAL 539,00
 CISAIRAP2802EEK9C AP/802.11ac W2 AP w/CA 3x4:3 Ext Ant E 587,00
 CISAIRAP3702EUXK9 AP/802.11ac AP 4x4:3SS w/CleanAir Ext 756,00
 CISAIRAP3802EEK9 802.11ac W2 AP w/CA 4x4:3 Mod Ext Ant mGig -E Domain 696,00
 CISAIRAP3802IEK9 802.11ac W2 AP w/CA 4x43 Mod Int Ant mGig E Domain 662,00
 CISAIRAP3802IEK9C AP/802.11ac W2 AP w/CA 4x4:3 Mod Int Ant 777,00
 CISAIRCAP1532EEK9 802.11n Low-Profile Outdoor AP External Ant. E Reg Dom. 586,00
 CISAIRCAP1532IEK9 802.11n Low-Profile Outdoor AP Internal Ant. E Reg Dom. 513,00
 CISAIRCAP1702IEK9 802.11ac CAP 3x3:2SSInt Ant E Reg Domain 290,00
 CISAIRCAP2702EEK9 Aironet 2702e 802.11ac CAP w/CleanAir 3x4 3SS Ext Ant E Domain 519,00
 CISAIRCAP2702IEK9 Aironet 2702i 802.11ac CAP w/CleanAir 3x4 3SS Int Ant E Reg Domain 426,00
 CISAIRCAP3702EEK9 802.11ac Ctrlr AP 4x4:3SS w CleanAir/Ext Ant/E Reg Domain 756,00
 CISAIRCAP3702IEK9 02.11ac Ctrlr AP 4x4 3SS w CleanAir/Int Ant/E Reg Domain 634,00
 CISAIRCT5520K9 5520 Wireless Controller w/rack mounting kit 8.495,00
 CISASA5506RACKMNT ASA 5506-X RACKMOUNT KIT - New Retail 168,00
 CISASA5506SECBUNK9 ASA 5506 WITH FIREPOWER SERVICES AND SEC PLUS LICENSE 604,00
CISASA5545K9 ASA 5545-X with SW 8GE Data 1GE Mgmt AC 3DES/AES 7.112,00
 CISASA5555FPWRK9 ASA 5555-X WITH FIREPOWERSERVICES 8GE AC 3DES/AES 2SS 9.521,00
 CISASA5555K9 ASA 5555-X with SW 8GE Data 1GE Mgmt AC 3DES/AES 10.616,00
 CISASAIC6GESFPB ASA 5525-X Intf. Card 6-port GE SFP (SX LH LX) Spare 2.973,00
 CISC2901AXK9 2901 w/2 GE 4 EHWIC 256MB CF 2.GB DRAM IPB SEC AX 1.753,00
 CISC2901VSECCUBEK9 C2901 VSEC CUBE Bundle PVDM3-16 UC SEC 1.952,00EN
CISC2901VSECK9 2901 Voice SEC. Bundle PVDM3-16 UC AND SEC License P 2.070,00EN
 CISC2911VSECCUBEK9 Router/C2911 UC SEC CUBE Bundle PVDM3-16 2.292,00
CISC2911VSECK9 2911 Voice SEC. Bundle PVDM3-16 UC AND SEC License P 2.463,00IN
 CISC2921VSECCUBEK9 C2921 VSEC CUBE Bundle PVDM3-32 UC SEC LIC FL-CUBEE-25 IN 2.759,00
CISC2921VSECK9 2921 Voice SEC. Bundle PVDM3-32 UC AND SEC License P 3.069,00IN
 CISC3650STACKKIT Catalyst 3650 Stack Module Spare 583,00
 CISC3850NM210G Catalyst 3850 2 x 10GE Network Module 965,00
 CISC3850NM410G Catalyst 3850 4 x 10GE Network Module 1.522,00
 CISC3850NM41G Catalyst 3850 4 x 1GE Network Module 201,00
CISC3925CMESRSTK9 3925 Voice Bundle W/ PVDM3-64 FL-CME-SRST-25 UC License PAK 4.797,00EN
 CISC819HG7K9 C819 Secure Hardened M2M GW (non-US) 3.7G HSPA+ R7 SMS/GPS 1.026,00
 CISC881G4GGAK9 Secure FE Router (non-US) 4G LTE / HSPA+ w/ SMS/GPS 1.059,00
 CISC881K9 880 Series Integrated Services Routers 256,00
 CISC881WDEK9 C881 Secure Router WAN FE w/ Dual Radio ETSI WLAN 690,00
 CISC881WEK9 881 Eth Sec Router with 802.11n ETSI Compliant 690,00
 CISC886VAWEK9 886VA VDSL2/ADSL2+ over ISDN W/ 802.11n ETSI Comp 690,00
 CISC887VAG4GGAK9 VDSL2/ADSL2+overPOTS 4G LTE/HSPA+w/SMS 1.166,00
 CISC887VAMK9 887 VDSL/ADSL Annex M over POTS Multi-mode Router 344,00
 CISC888K9 880 Series Integrated Services Routers 518,00
 CISC89124XK9 Router/891 w/GE/2SFP+24 Switch Ports 1.857,00
 CISC891FK9 890 Series Integrated Services Routers 488,00
 CISC896VAGLTEGAK9 GE SFP VDSL2/ADSL2+ over ISDN (non-US) 4G LTE / HSPA+ 1.145,00
 CISC897VABK9 897 VDSL2/ADSL2+Bonding over POTs 953,00
 CISC897VAGLTEGAK9 GE SFP VDSL2/ADSL2+ over POTS (non-US) 4G LTE / HSPA+ 1.236,00
 CISC897VAK9 897 VDSL2/ADSL2+ over POTs and 1GE/SFP Sec Router 701,00
 CISC897VAMK9 897 Annex M over POTs 1GE/SFP Sec 701,00
 CISC897VAWEK9 897 VDSL2/ADSL2+ over POTs. 1GE/SFP. 802.11n ETSI Comp 1.059,00
CISCABSPWR150CM Catalyst 3750X Stack Power Cable 150 CM Spare 85,22IN
CISCABSPWR30CM Catalyst 3750X Stack Power Cable 30 CM Spare va 49,44 **
CISCABSTKE05M BLADESwitch 0.5M STACKING Cable va 45,73 **
CISCABSTKE1M BladeSwitch 1M Stack Cable 90,31
CISCABSTKE3M Cable/3m BladeSwitch Stack Cable Spare 131,00
CISCO2951K9 2951 W/3 GE 4 EHWIC 3 DSP 2 SM 256MB CF 512MB DRAM IPB 4.205,00EN
CISCO2951SECK9 2951 Security Bundle W/ SEC License PAK 4.704,00EN
CISCO3925K9 3925 W/SPE100 3GE 4EHWIC 4DSP 2SM 256MBCF 1GBDRAM IPB 5.027,00EN
 CISCP7811K9 UC Phone 7811 86,49
CISCP7945G IP Phone 7945 GIG Ethernet COLOR 271,00IN
CISCP7975G IP Phone 7975 GIG Ethernet COLOR 426,00IN
 CISCP8861K9 UC Phone 8861 278,00
 CISCPMICWIREDS 8831 Wired Microphone Kit 162,00
 CISEHWIC1GESFPCU EHWIC 1 PORT Dual MODE SFP (10M/100M/1G)Spare 379,00
CISEHWIC4ESG Four port 10/100/1000 Ethernet Switch Interface card 243,00
CISEHWICD8ESGP Eight port 10/100/1000 Ethernet Switch Interface card w/ PoE 606,00
CISHWIC2FE Two 10/100 routed-port HWIC 748,00EN
 CISIE200016PTCGE Switch/POE on LAN base with 1588 GE upl 1.697,00
 CISIE200016TCGE Switch/IE 16 10/100 2 FE SFP+2 T/SFP 1.315,00
 CISIE20004TSGL Switch/IE 4 10/100 2 SFP Gig port Lite 617,00
 CISIE20008TCB IE 8 10/100 2 FE SFP+2 T/SFP FE Base 733,00
 CISIE20008TCGB Switch/IE 8 10/100 2 T/SFP base 795,00
 CISIE20008TCL IE 8 10/100 2 FE SFP+2 T/SFP FE Lite 604,00
CISIE30004TC IE 3000 Switch 4 10/100 + 2 T/SFP 648,00EN
CISIE30008TC IE 3000 Switch 8 10/100 + 2 T/SFP 727,00IN
CISIE30008TCE IE 3000 8-port BASE Switch W/ LAYER 3 2.120,00IN
 CISIE301024TC IA Rack Mount Switch 2.079,00
CISIEM30008TM IE 3000 Expansion Module 8 10/100 518,00IN
CISPWRIE3000AC IE 3000 Power Transformer 173,00
CISPWRRPS2300 Redundant Power System 2300 and Blower,No Power Supply 488,00EN
 CISQSFPH40GCU3M Passive Copper Cable 3m 122,00
 CISSF30024PPK9EU CSB SF300-24PP 24-port 10/100 PoE+ Managed Switch w/Gig Uplink 372,00
CISSFP10GLR 10G Base-LR SFP Module 212,00IN
CISSFP10GLRM Module/10G Base-LR SFP Module 212,00IN
 CISSG20026FPEU 26-port Gigabit Smart Switch PoE 180W 457,00
 CISSG30028MPK9EU SG300-28MP 28-port Gigabit Max-PoE Managed Switch 809,00
 CISSG30052MPK9EU SG 300-52MP 52-port Gigabit Max-PoE Mana 1.131,00
 CISSG30052PK9EU SG 300-52P 52-port Gigabit PoE Managed Switch 1.112,00
 CISSG50052MPK9G5 CSB SG500-52MP 52-port Gigabit Max PoE+ Stackable Managed 1.398,00
CISSG500X24K9G5 Switch/24Prt Gig w/4Prt 10Gbit StackMngd 947,00
CISSG500X48K9G5 Switch/48Prt Gig w/4Prt 10Gbit StackMngd 1.585,00
CISSRW2016K9EU CSB SG 300-20 20-port Gigabit MANAGED Switch 295,00IN
 CISWAP371EK9 Dual Radio 802.11acAccess Point with PoE (ETSI) 160,00
 CISWSC296024LCL Catalyst 2960 Plus 24 10/100 (8 PoE) + 2 T/SFP LAN Base 583,00
CISWSC296024LCS Catalyst 2960 24 10/100 8 POE + 2 T/SFP LAN LITE IMAGE 403,00EN
CISWSC296024PCL Catalyst 2960 24 10/100 POE + 2 T/SFP LAN BASE Image 943,00EN
CISWSC296024PCS Catalyst 2960 24 10/100 POE + 2T/SFP LAN LITE IMAGE 667,00EN
CISWSC296024TCL Catalyst 2960 24 10/100 + 2T/SFP LAN Base Image 503,00EN
CISWSC296048PSTL Catalyst 2960 48 10/100 POE + 2 1000BT +2 SFP LAN BASE Image 1.641,00IN
CISWSC296048PSTS Catalyst 2960 48 10/100 POE + 2 1000BT +2SFP LITE IMAGE 1.145,00EN
CISWSC296048TCL Catalyst 2960 48 10/100 + 2 T/SFP LAN Base Image 887,00EN
CISWSC296048TCS Catalyst 2960 48 10/10pts+2 T/SFP LAN Lite 486,00EN
CISWSC2960C12PCL Catalyst 2960C Switch 12 FE PoE 2 x Dual Uplink Lan Base 469,00
CISWSC2960C8PCL Catalyst 2960C Switch 8 FE PoE 2 x Dual Uplink Lan Base 426,00
CISWSC2960C8TCL Catalyst 2960C Switch 8 FE 2 x Dual Uplink Lan Base 300,00
CISWSC2960C8TCS Catalyst 2960C Switch 8 FE 2x Dual Uplink Lan Lite 280,00
CISWSC2960CPD8PTL Catalyst 2960C PD PSE Switch 8 FE PoE 2 x 1G LAN Base 431,00
CISWSC2960CPD8TTL Catalyst 2960C PD Switch 8 FE 2 x 1G LAN Base 365,00
 CISWSC2960CX8PCL Catalyst 2960-CX 8 Port PoE LAN Base 494,00
 CISWSC2960CX8TCL Catalyst 2960-CX 8 Port Data Lan Base 398,00
 CISWSC2960X24PDL Catalyst 2960-X 24 GigE PoE 370W 1.756,00
 CISWSC2960X24PSL Catalyst 2960-X 24 GigE PoE 370W 1GB 1.104,00
 CISWSC2960X24PSQL Catalyst 2960-X 24 GigE PoE 92W 2xSFP + 2x1GBT LAN Base 1.221,00
 CISWSC2960X24TDL Catalyst 2960-X 24 GigE 2 x 10G SFP 1.320,00
 CISWSC2960X24TSLL Catalyst 2960-X 24 GigE 2 x 1G SFP 738,00
 CISWSC2960X48LPDL Switch/Cat 2960-X 48GigE 370W 2x10G SFP+ 2.520,00
 CISWSC2960X48TSLL Catalyst 2960-X 48 GigE 2 x 1G SFP 1.371,00
 CISWSC2960XR24PDI Switch/Catalyst 2960-XR 24 GigE PoE 370W 2.402,00
 CISWSC2960XR24PSI Switch/Catalyst 2960-XR 24 GigE PoE 370W 1.948,00
 CISWSC2960XR24TDI Switch/Catalyst 2960-XR 24 GigE 2 x 10G 2.179,00
 CISWSC2960XR24TSI Switch/Catalyst 2960-XR 24 GigE 4 x 1G 1.624,00
 CISWSC2960XR48FPDI Catalyst 2960-XR 48 GigE PoE 740W 2 x 10G SFP+ IP Lite 4.006,00
 CISWSC2960XR48FPSI Catalyst 2960-XR 48 GigE PoE 740W 4x1G SFP IP Lite 3.707,00
 CISWSC2960XR48LPDI Switch/Catalyst 2960-XR 48 GigE PoE 370W 4.288,00
 CISWSC2960XR48TDI Switch/Catalyst 2960-XR 48 GigE 2 x 10G 3.324,00
 CISWSC2960XR48TSI Switch/Catalyst 2960-XR 48 GigE 4 x 1G 2.634,00
 CISWSC3560CX12PCS Catalyst 3560-CX 12 Port PoE IP Base 790,00
 CISWSC3560CX12PDS Catalyst 3560-CX 12 Port PoE 10G Uplinks IP Base 1.038,00
 CISWSC3560CX12TCS Catalyst 3560-CX 12 Port Data IP Base 820,00
 CISWSC3560CX8PCS Catalyst 3560-CX 8 Port PoE IP Base 680,00
 CISWSC3560CX8TCS Catalyst 3560-CX 8 Port Data IP Base 617,00
 CISWSC365024PDE Catalyst 3650 24 Port PoE 2x10G UPL IP Services 4.375,00
 CISWSC365024PDL Catalyst 3650 24 Port PoE 2x10G UPL LAN Base 2.421,00
 CISWSC365024PDS Catalyst 3650 24 Port PoE 2x10G UPL IP Base 2.573,00
 CISWSC365024PSE Catalyst 3650 24 Port PoE 4x1G Uplink IP Services 3.167,00
 CISWSC365024PSS Catalyst 3650 24 Port PoE 4x1G Uplink IP Base 1.931,00
 CISWSC365024TSS Catalyst 3650 24 Port Data 4x1G Uplink IP Base 1.612,00
 CISWSC365048FDE Catalyst 3650 48 Port Full PoE 2x10G UPL IPServices 8.189,00
 CISWSC365048FDL Catalyst 3650 48 Port Full PoE 2x10G UPL LAN Base 4.139,00
 CISWSC365048FDS Catalyst 3650 48 Port Full PoE 2x10G UPL IP Base 4.641,00
 CISWSC365048FSE Catalyst 3650 48 Port Full PoE 4x1G Uplink IP Services 6.557,00
 CISWSC365048FSS Catalyst 3650 48 Port Full PoE 4x1G Uplink IP Base 3.860,00
 CISWSC365048PDE Catalyst 3650 48 Port PoE 2x10G UPL IP Services 7.756,00
 CISWSC365048PDS Catalyst 3650 48 Port PoE 2x10G UPL IP Base 4.251,00
 CISWSC365048PSE Catalyst 3650 48 Port PoE 4x1G Uplink IP Services 7.106,00
 CISWSC365048PSS Catalyst 3650 48 Port PoE 4x1G Uplink IP Base 3.463,00
 CISWSC365048TSE Catalyst 3650 48 Port Data 4x1G Uplink IP Services 5.616,00
 CISWSC365048TSL Catalyst 3650 48 Port Data 4x1G Uplink LAN Base 2.331,00
 CISWSC365048TSS Catalyst 3650 48 Port Data 4x1G Uplink IP Base 2.911,00
 CISWSC385012SS Catalyst 3850 12 Port GE SFP IP Base 3.898,00
 CISWSC385012XSS Catalyst 3850 12 Port 10G Fiber Switch IP Base 6.178,00
 CISWSC385024PL Catalyst 3850 24 Port PoE LAN Base 2.455,00
 CISWSC385024PS Catalyst 3850 24 Port PoE IP Base 2.770,00
 CISWSC385024PWS Catalyst 3850 24 Port PoE w/5AP Li 3.380,00
 CISWSC385024SS Catalyst 3850 24 Port GE SFP IP Base 8.145,00
 CISWSC385024TS Catalyst 3850 24 Port Data IP Base 2.432,00
 CISWSC385024US Catalyst 3850 24 Port UPOE IP Base 3.245,00
 CISWSC385024XSE Catalyst 3850 24 Port 10G Fiber Switch IP Services 11.999,00
 CISWSC385024XSS Catalyst 3850 24 Port 10G Fiber Switch IP Base 8.684,00
 CISWSC385024XUE Catalyst 3850 24 mGig Port UPoE IP Svcs 7.756,00
 CISWSC385024XUS Catalyst 3850 24 mGig Port UPoE IP Base 6.023,00
 CISWSC385048FL Catalyst 3850 48 Port Full PoE LAN Base 4.876,00
 CISWSC385048PS Catalyst 3850 48 Port PoE IP Base 5.070,00
 CISWSC385048TL Catalyst 3850 48 Port Data LAN Base 3.644,00
 CISWSC385048US Catalyst 3850 48 Port UPOE IP Base 6.065,00
 CISWSC385048XSS Catalyst 3850 48p 10G Fiber Switch IP Base 11.622,00
CPQ455883B21 BladeSystem c-Class 10GB SR SFP Virtual Connect FLEX-10 ModuleS 103,00
CPQ455886B21 BLC 10GB LR SFP OPTIE f Virtual Connect FLEX-10 ModuleS 362,00
CPQ462968B21 CACHE Module 256MB f Smart Array P212 62,32IN
CPQ512485B21 iLO Advanced Pack no MEDIA 1-Server License 121,00
CPQ592520B21 InfiniBand 4X QDR CONNECTX-2 PCIE G2 Dual port HCA 118,00
CPQ615732B21 ETHERNET 1GB 2P 332T ADPTR 96,67
CPQ624189B21 HH SATA DVD ROM JB KIT 34,32
CPQ651281B21 Fibre Channel 8GB QMH2572 ADPTR 391,00
CPQ652232B21 12.7MM SATA DVD ROM JB KIT 46,20
CPQ652238B21 9.5MM SATA DVD ROM JB KIT 54,12
CPQ656364B21 1200W CS PLAT PL Hot Plug Power Supply Kit 215,00
CPQ658250B21 6125G/XG BLADE SWITCH OPT KIT 1.057,00
CPQ664046B21 Redundant Enablement Kit 79,04
CPQ665246B21 Ethernet 10Gb 2P 560M Mezz Adptr 381,00
CPQ676473B21 512MB FBWC B-Series Smart Array 210,00
CPQ708643B21 32GB 4Rx4 PC3-14900L-13 Kit 667,00
CPQ718174B21 120GB 6G SATA VE 2.5in QR EB SSD 148,00
CPQ726897B21 Smart Array P840/4G Controller 582,00
 CPQ748387B21 600GB 12G SAS 15K 2.5in SC 512e HDD 344,00
 CPQ785071B21 300GB 12G SAS 10K 2.5in ENT HDD 149,00
 CPQ788360B21 DL580 Gen9 12 DIMMs Memory Cartridge 331,00
 CPQ802578B21 200GB 12G SAS WI 2.5in SC SSD 947,00
 CPQ846528B21 HPE 3TB 12G SAS 7.2K 3.5 MDL SC HDD 336,00
 CPQ869376B21 HPE 240GB SATA 6G RI SFF SC DS SSD 237,00
 CSRCSSDBRKT1 CORSAIR Bracket van 3,5 naar 2,5 inch geschikt voor SSD 5,55
EATEL500IEC Ellipse ECO 500 IEC 82,68
EATEL650USBIEC Ellipse ECO 650 USB IEC 98,58
 FUJS26361F2391V1 DVI_A (male) to VGA (female) adapter 11,50
FUM17035 CD-R spindle25 52X 700MB 80MIN va 8,91 **
 GEBCCDVIBK6 DVI video cable single link 1.8 meter cable black 8,02
 HP2ZV00AAABB T630 Thin Client 8GB 32GB-Flash W10IoTE64 438,00
HPAF628A KVM USB Adapter 72,50
HPAJ717A 8GB LW B-series 10KM FC SFP+ 1 Pack 397,00IN
HPAJ762B 81E 8GB SP PCI-E FC HBA 339,00
HPAJ764A 82Q 8GB Dual port PCI-E FC HBA 450,00
 HPAJ821C Brocade 8/24c SAN Switch for BladeSystem 3.639,00
HPAP872A M6612 600GB 6G SAS 15K 3.5IN HDD 410,00
HPAW524A D2700 146GB 6G SAS SFF 3.6TB Bundle 1.397,00
HPBD505A ILO ADV INCL 3YR TS U 1-SVR LIC 193,00
HPC0H28A MSL LTO-6 ULTR 6250 FC DRIVE UPG KIT 3.118,00
 HPC8R23B HPE MSA 8Gb SW FC SFP 4pk XCVR 196,00
 HPC8R24B HPE MSA 16Gb Short Wave Fibre Chan 649,00
HPC8R38A SN1100E 16GB 1P FC HBA 517,00
HPCE390X Toner cartridge 90X Black with Smart Printing Technology va 213,00 **
 Gemiddelde cartridgeopbrengst 24.000 standaardpagina's 
HPD9Y32AAABB 2013 UltraSlim Docking Station 114,00
HPE6U59ABE ILO Adv incl 1yr TS U E-LTU 108,00NS
HPJ4858C ProCurve Gigabit 1000BaseSX Mini GBIC 68,68IN
 HPJ9151D Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF XCVR 375,00
HPJ9534A 24-port Gig-T PoE+ v2 zl Module 1.300,002
HPJ9536A 20P GT PoE+ / 2P SFP+ v2 zl Module f 5400zl and 8200zl platforms 1.568,002
HPJ9537A ProCurve 24-Port SFP v2 zl Module f 5400zl and 8200zl platforms 2.227,00
HPJ9538A ProCurve 8P 10-GbE SFP+ v2 zl Module 3.317,00
HPJ9547A 24-port 10/100 PoE+ v2 zl Module 529,002
HPJ9577A 3800 4-PORT STACKING Module 369,00
HPJ9732A Aruba 2920 2-port 10GBASE-T Module 273,00
HPJ9778A 2530-48-PoE+ Switch 664,00
HPJ9821A 5406R zl2 Switch 1.477,00
HPJ9822A 5412R zl2 Switch 2.324,00
HPJ9827A 5400R zl2 Management Module 901,00
 HPJ9986A 24p 10/100/1000BASE-T PoE+v3 zl2 Mod 927,00
 HPJ9987A 24p 10/100/1000BASE-T v3 zl2 Mod 1.075,00
 HPJ9988A 24p 1GbE SFP v3 zl2 Mod 875,00
 HPJ9989A 12p PoE+/12p 1GbE SFP v3 zl2 Mod 905,00
 HPJ9990A 20p PoE+/4p SFP+v3 zl2 Mod 1.182,00
 HPJ9991A 20p PoE+/4p 1/2.5/5/XGT v3 zl2 Mod 1.369,00
 HPJ9992A 20p PoE+/1p 40GbE QSFP+v3 zl2 Mod 1.230,00
 HPJ9993A 8p 1G/10GbE SFP+v3 zl2 Mod 962,00
 HPJ9995A 8p 1/2.5/5/XGT PoE+v3 zl2 Mod 1.273,00
 HPJ9996A 2p 40GbE QSFP+v3 zl2 Mod 1.602,00
HPJ9F40A MSA 300GB 12G SAS 15K 2.5in ENT HDD 258,00
HPJ9F42A MSA 600GB 12G SAS 15K SFF (2.5in) Enterprise HDD 318,00
 HPJ9F47A MSA 900GB 12G SAS 10K 2.5in ENT HDD 276,00
HPJC680A A58x0AF 650W AC Power Supply 365,00
HPJD089B X120 1G SFP RJ45 T Transceiver 144,00IN
HPJD092B X130 10G SFP+ LC SR Transceiver 213,00IN
HPJD093B X130 10G SFP+ LC LRM Transceiver 590,00IN
HPJD094B X130 10G SFP+ LC LR Transceiver 402,00IN
HPJD118B X120 1G SFP LC SX Transceiver 228,00IN
HPJD119B X120 1G SFP LC LX Transceiver 173,00IN
HPJD367A Networking 2-PORT GBE SFP A5500/E4800 Module 146,00
HPJG329A Module/HP X240 QSFP+ 4x10G SFP+ 1m DAC C va 289,00 **
HPJG331A Module/HP X240 QSFP+4x10G SFP+5m DAC C va 455,00 **
HPJG896A FF 5700-40XG-2QSFP+Switch 5.377,00
HPJG898A FF 5700-32XGT-8XG-2QSFP+Switch 4.054,00
HPJG932A 5130-24G-4SFP+EI Switch 1.347,00
HPJG933A 5130-24G-SFP-4SFP+ EI Switch 2.601,00
 HPJH049A 527 802.11ac (WW) Unified Walljack 401,00
 HPJH147A HPE 5510 24G PoE+ 4SFP+ HI Swch 2.573,00
 HPJH157A HPE 5130/5510 10GbE SFP+ 2p Module 947,00
 HPJL001A 5412R 92GT PoE+/4SFP+v3 zl2 Swch 7.081,00
 HPJL002A 5406R 8XGT PoE+/8SFP+v3 zl2 Swch 4.408,00
 HPJL003A 5406R 44GT PoE+/4SFP+v3 zl2 Swch 3.572,00
 HPJL072A Aruba 3810M 48G 1-slot Swch 2.853,00
 HPJL074A Aruba 3810M 48G PoE+ 1-slot Swch 2.808,00
 HPJL075A Aruba 3810M 16SFP+ 2-slot Swch 4.857,00
 HPJL079A Aruba 3810M 2QSFP+ 40GbE Module 1.405,00
 HPJL084A Aruba 3810M 4-port Stacking Module 484,00
 HPJL095A 5406R 16SFP+v3 zl2 Swch 4.442,00
 HPJL256A HPE Aruba 2930F 48G PoE+ 4SFP+ Swch 1.596,00
 HPJL319A Aruba 2930M 24G 1-slot Switch 1.415,00
 HPJL321A Aruba 2930M 48G with 1-slot Switch 2.151,00
 HPJL322A Aruba 2930M 48G PoE+ 1-slot Switch 2.174,00
 HPJL585A HPE 5710 48SFP+ 6QS+/2QS28 Switch 4.193,00
 HPJL586A HPE 5710 48XGT 6QS+/2QS28 Switch 5.861,00
 HPJL587A HPE 5710 24SFP+ 6QS+/2QS28 Switch 3.500,00
 HPK2R80A MSA 2040 ES SAN DC SFF Storage 4.340,00
 HPK2R81A MSA 2040 ES SFF Chassis 1.230,00
HPM0F34AA 256GB SSD 2.5 SATA TLC 182,00
 HPM0S86A D3700 1.2TB 12G 10K SAS SC 30TB Bndl 5.992,00
 HPM0S90A MSA 8TB 12G SAS 7.2K 3.5in 512e HDD 634,00
HPM6V52AA NVIDIA Quadro M4000 8GB Graphics 1.030,00
HPN0H86AA 4GB 1x4GB DDR4-2133 ECC RAM 206,00
HPN2N00AA Z Turbo Drv Quad Pro 256GB SSD module 209,00
HPN2N01AA Z Turbo Drv Quad Pro 512GB SSD module 466,00
 HPN9X96A MSA 800GB 12G SAS Mixed Use SFF (2.5in) SSD 2.117,00
 HPP9D94A HPE SN1100Q 16Gb 2p FC HBA 1.026,00
 HPP9M82A HPE MSA 10TB 12G SAS 7.2K LFF 512e HDD 687,00
 HPQ0L14A HPE SN1200E 16Gb 2p FC HBA 1.348,00
HPQ6275AUUS USB Network Print Adapter 10/100 Base-TX 56,80IN
HPQK724A B-series 16Gb SFP+SW XCVR 158,00
 HPQK734A Premier Flex LC/LC OM4 2f 5m Cbl va 48,20 **
HPQR477A M6625 300GB 6G SAS 15K 2.5IN HDD 311,00
HPQR478A M6625 900GB 6G SAS 10K 2.5IN HDD 388,00
HPT7B33AA SN03XL Rechargeable Battery EliteBook 820/725 G3 75,04
HPVN567AA DisplayPort Cable Kit 14,72
 HWL1452G2D2USB5 1452 CORDLESS Scanner BLACK KIT INCLUDES USB CABLE and BASE 272,00
 HWL1902GSR2USB5 Xenon 1902 USB Kit 1D 2D SR Black (PDF417. (1902gSR-2). charge 466,00
 & communication base (CCB01-010BT-07N). USB Type A 3m straight 
 cable (CBL-500-300-S00)) 
 HWL1980IFR3 GRANIT 1980I SCANNER ONLY CORDED 406,00
 HWL1980IFR3SER GRANIT 1980I SERIAL KIT CORDED 406,00
 HWL1981IFR3USB5 GRANIT 1981I RUGGED SCANNER BLUETOOTH CLASS 1 USB KIT: 2D FR 653,00
 FOCUS RED SCANNER (1981IFR-3) CHARGE & COMMUNICATION BASE 
 (CCB05-100BT-07N) USB BLACK TYPE A 3M (9.8) STRAIGHT 5V HOST 
 POWER INDUSTRIAL GRA 
IBM00AD075 IBM 1.2TB 10K 6Gbps SAS 2.5in G2HS HDD 359,00
IBM00AE912 N2225 SAS/SATA HBA for IBM System x 243,00
IBM00AG500 Intel I350-F1 1xGbE Fiber Adapter for IB 174,00
IBM00AG510 Intel I350-T2 2xGbE BaseT Adapter for IB 211,00
IBM00AG520 Intel I350-T4 4xGbE BaseT Adapter 191,00
IBM00AJ141 IBM 1TB 7.2K 6Gbps NL SATA 2.5in G3HS HD 273,00
IBM00AJ400 240GB 2.5' G3HS MLC Enterprise SSD 359,00
IBM00AJ405 IBM 480GB 2.5in G3HS SATA MLC Enterprise 610,00
 IBM00AM067 Ultraslim 9.5mm SATA Multi Burner 113,00
IBM00D1998 Intel I350-T4 ML2 Quad Port GbE Adapter 155,00
IBM00FE333 IBM SFP 1000Base-T RJ-45 Transceiver 198,00
IBM00FK661 M5 8x 2.5in HS HDD with Expander 401,00
IBM00FK930 System x 550W AC Power Supply 177,00
IBM00FK932 System x 750W Platinum AC PSU 183,00
IBM00FK936 System x 900W Power Supply 211,00
IBM00KA094 System x 550W Power Supply 177,00
IBM00KA096 System x 750W High Efficiency Platinum A 210,00
IBM00NA241 IBM 600GB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS 512e 200,00
IBM00NA271 1.8TB GSS 12Gb/s SAS 10K 512e 2.5in HDD 388,00
 IBM00NA491 1TB 7.2K 12Gbps NL SAS 2.5i G3HS HDD 256,00
IBM00NA496 2TB 7.2K 12Gbps NL SAS 2.5in G3HS 512e H 373,00
IBM00WG660 300GB 15K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 237,00
IBM00WG665 600GB 15K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 328,00
IBM00WG685 300GB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 158,00
IBM00WG690 600GB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 201,00
IBM00WG695 900GB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 232,00
IBM00WG700 1.2TB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 258,00
IBM00Y3337 QLogic 16Gb FC Single-port HBA for IBM S 667,00
IBM00Y3341 QLogic 16Gb FC Dual-port HBA for IBM Sys 2.442,00
IBM00YC385 120GB Enterprise Entry SATA G3HS 2.5' S 217,00
IBM01DE347 Strg V3700 V2 300GB 2.5in 15K HDD 210,00
IBM01DE349 Strg V3700 V2 600GB 2.5in 15K HDD 415,00
IBM01DE351 Strg V3700 V2 900GB 2.5in 10K HDD 276,00
IBM0A36186 TP MOBILE BROADBAND - GLOBAL OPTION 71,23
IBM0A36302 ThinkPad Battery 70+ (6 Cell) 83,95
IBM0A65633 ThinkPad 1TB 5400rpm SATA 3.0Gb/s 9.5mm 4K Hard Drive 112,00
IBM0A89475 2TB7.2K3.5Ent6GbpsSATA HS HDD 219,00
IBM0B47308 ThinkStation 180GB SSD 153,00
IBM0C19501 Think Server 3.5IN 500GB 7.2K Enterprise SATA 6Gbps Hard Drive 97,94
IBM0C19530 ThinkServer 3.5IN 1TB 7.2K SAS 6Gbps Hot Swap Hard Drive 165,00
IBM10JX001NMH Skylake-U Core i7-6600U 8GB DDR4-2133Mhz 256GB SSD no ODD 1.208,00
 23.8in Non-Touch AIO Eth Giga (BlueTooth v4.1) 11-in-1 W10Pro 
 IBM10ST0041MH Thinkcentre M720s SFF B360 180W 85 INTEL CORE I5-8400 2.8G 6C 519,00
 8GB DDR4 2666 UDIMM 256GB SSD 2.5 SATA3 OPAL INTEGRATED GRAPHIC 
 CARD SLIM DVD RAMBO9.0MM WINDOWS 10 PRO 64 W10 PRO 1 YEAR ON 
 SITE 
IBM20ER003WMH Intel Core i7-6820HQ 2x8GB No memory 256GB PCIe-NVMe SSD 2.089,00
 DVD+-RW NVidia Quadro M3000M 17.3in FHD (1920 x 1080) AG IPS 
 LED Backlight Black Gigabit Ethernet Intel 8260 ACBGN Vpro + 
 BT4.1 Ready FPR 8 Cel 
IBM40A20090EU ThinkPad Ultra Dock - 90W EU 144,00
IBM40A60045EU ThinkPad WiGig Dock - EU 228,00
IBM40Y7668 Adapter/AC 90W for ThinkPad WITH SWITZERLAND LINE CORD 58,51
IBM42D0510 QLOGIC 8GB FC DUAL-PORT HBA 573,00
IBM46W0672 16GB 1x16GB 2Rx4 1.35V PC3L-12800 CL v2 271,00
IBM46W0761 32GB 1X32GB 4RX4 1.5V PC3-14900 CL13 557,00
IBM46W0796 16GB DDR4 Memory 2Rx4 1.2V 2133MHz RDIMM 300,00
IBM46W0800 32GB Memory 4Rx4 1.2V 2133MHz LRDIMM 499,00
IBM46W0821 System x 8GB TruDDR4 Memory (1Rx4 1.2V)PC4-19200 CL17 2400MHz LP RDIMM 182,00
IBM46W0829 16GB TruDDR4 Mem PC4-19200 CL17 2400MHz 307,00
IBM46W0833 32GB TruDDR4 Mem PC4-19200 CL17 2400MHz 520,00
IBM47C8660 ServeRAID M5200 Series 1GB Flash/RAID 5 358,00
 IBM47C8664 ServeRAID M5200 Series 2GB Flash/RAID 5 406,00
IBM47C8668 ServeRAID M5200 Series 4GB Flash/RAID 5 605,00
IBM4X70F28586 ThinkServer 8GB DDR3-1866MHz (1Rx4) RDIM 140,00
IBM4XB0F28633 ThinkServer 2.5i 500GB 7.2K Enterprise SATA 6Gbps Hard Drive 121,00
 for ThinkServer TS140 
IBM4XB0F28665 3.5i 1TB 7.2K Enterprise SATA 6Gbps HDDfor ThinkServer RS-Series 158,00
IBM4XB0H45209 HDD_BO TP 256GB SATA OPAL2.0 SSD 191,00
 IBM7XB7A00023 ThinkSystem 2.5i 900GB 15K SAS 12Gb HotSwap 512e HDD 406,00
IBM7XB7A00035 2TB 7.2K SAS 12Gb Hot Swap 512n HDD 428,00
 IBM81ER0001NH TS/100e Chrome 204,00
IBM81Y9670 300GB 15K 6GBPS SAS 2.5HS HDD 305,00
IBM81Y9690 1TB 7.2K 6GBPS SAS 2.5 SFF HS HDD 299,00
IBM90Y8872 600GB 2.5INCH SFF 10K 6GBPS HS SAS HDD 243,00
IBM90Y8877 300GB 2.5 INCH SFF 10K 6GBPS HS SAS HDD 209,00
IBM95Y4808 32GB TruDDR4 Memory 2Rx4 1.2V PC4-170 559,00
IIYDS1002CB1 Flexible desk mount for dual monitor. Desk mount with clamp or 71,02
 grommet. Monitorsize 10~30i. VESA 75x75 or 100x100mm. lte 10kg. 
 IIYDS1003CB1 Flexible Desk Mount for Triple Monitor Mount with Clamp or 78,44
 grommet Screen size 10-27inch 
IIYDS3002CB1 Flexible desk mount for dual monitor with height adjustable gas 109,00
 spring. Deskmount with clamp or grommet. Monitor size 10~27i. 
 VESA 75x75 or 100x100mm. 1~5kg 
 IIYE2591HSUB1 245i WIDE LCD Full HD LED 1920 x 1080 USB-Hub (2xOut) FreeSync 118,00
 250 cd/m*2 Speakers DisplayPort HDMI VGA 1ms Black Tuner 
 IIYT1633MCB1 15 6iWIDE LCD Capacitive 10-Points TouchScreen 1366x768 TN 323,00
 panel Flat Bezelfree Glass Front DP HDMI VGA USB Interface 
IIYT1721MSCB1 17i PCAP Bezel Free Front. 10P Touch. 1280x1024. Speakers. VGA. 301,00
 DVI. 215cd/m. 1000:1. 5ms. USB Interface. External Adapter. 
 VESA 100. Multitouch with supp OS. 
 IIYTF1015MCB1 10.1i LCD Projective Capacitive Bezel Free 10-P Touch 1280 x 291,00
 800 VA panel LED Bl Flat Bezelfree Glass DP HDMI VGA 450 cd/m 
 1300:1 25ms USB Interface Open frame 
 IIYTF1934MCB5X 19i LCD IPS LED 10P Touch. 1280 x 1024.Flat Glass Front. VGA 408,00
 HDMI DP. 225 cd/m. 1000:1. 14ms. USB Interface. External Power 
 Adapter. VESA 100mm. Open frame. 
 IIYTF2234MCB5X ProLite TF2234MC-B5X 54.6cm 21.5inch PCAP Bezel Free 10P Touch 365,00
 Screen HDMI USB Touch Interface 
 IIYTF2415MCB1 24i LCD Projective Capacitive Bezel Free 10-P Touch 1920 x 1080 474,00
 VA panel LED BlFlat Bezelfree Glass DP HDMI VGA 215 cd/m 3000:1 
 16ms USB Interface Open frame 
 IIYTF3222MCB2 32i PCAP Bezel Free 12-Points Touch Screen 1920x1080 AMVA3 807,00
 panel VGA DVI 425cd/m*2 3000:1 8ms Landscape or Portrait mount 
 USB Touch Interface VESA 200 
 IIYTF4338MSCB1AG 43i PCAP AG Bezel Free 12P Touch 1920x1080 IPS panel 2xHDMI DP 1.127,00
 DVI VGA 380cd/m 1100:1 8ms Landscape Portrait Face-up mode USB 
 Touch Interface 
 IIYTF4938UHSCB1AG 49 WIDE LCD Projective Capacitive BezelFree 12-P Touch 3840x 1.765,00
 2160 UHD IPS panel LED Bl Flat Bezel Free Glass DisplayPort 
 HDMI 420 cd/m 1100:1 8ms Open frame 
 IIYTF5538UHSCB1AG 55i WIDE LCD Open Frame Projective Capacitive Bezelfree 12-P 1.993,00
 Touch. 3840 x 2160. 4K UHD IPS. Flat Glass Front. DP. HDMI2x. 
 DVI-D. VGA. 420 cd/m. 1100:1. 8ms. 
IIYX2783HSUB3 27i WIDE LCD. 1920x1080 AMVA+. LED Bl. USB-Hub (2xOut). 300 142,00
 cd/m*2. 3000:1 Static Contrast. 12.000.000:1 ACR. 
 Speakers.DisplayPort. HDMI . VGA. 4ms 
IIYXB2483HSUB3 24iWIDE LCD. 1920 x 1080. AMVA panel. LED Bl.. USB-Hub (2xOut). 142,00
 Pivot. Height Adjust.. 250 cd/m. 3000:1 Static Contrast. 
 80.000.000:1 ACR. 24bit TrueColor. Spea 
 IIYXU2493HSB1 ProLite XU2493HS-B1 24 inch 61cm ETE ULTRA SLIM LINE VGA HDMI 108,00
 DisplayPort 
 IIYXUB2792UHSUB1 27i ETE ULTRA SLIM LINE 3840x2160 UHD IPS 4ms 13cm height adj. 316,00
 stand DVIHDMI DisplayPort Speakers USB-HUB 2x3.0 
 KTYHXMPFSSM HyperX FURY S Pro Gaming small 14,60
 LOG910000808BUN6 Marble Mouse 5+1 PROMO 245,00
LOG910004881BUN6 B220 Silent Mouse Black 5+1 Promo 105,00
LOG910004913BUN6 B330 Silent Plus Mouse Black 5+1 Promo 168,00
 LOG910005153BUN6 MX Anywhere 2S Wireless Mobile Mouse - GRAPHITE 419,00
 LOG920002479BUN Keyboard K120 for Business - US INT L 5+1 61,74
 LOG920002525BUN Keyboard K120 for Business - BLK - NLB - USB - EMEA 10+1 Bundle 57,74
 LOG920004509BUN6 Wireless Desktop MK270 Int l NSEA layout 165,00
 LOG920007911BUN6 MK235 Wireless Keyboard and Mouse - GREY - NLB - CENTRAL 144,00
 LOG960001213 SmartDock Flex 697,00
 LOG980000814BUN6 Logitech® z150 Multimedia Speakers - MIDNIGHT BLACK 5+1 PROMO 124,00
 LOG980001202BUN6 Multimedia Speakers Z333 5+1 286,00
 LOG981000342BUN6 Wireless Headset H600 5+1 PROMO 372,00
 LOG981000475BUN6 H340 USB Headset - BLACK 146,00
MGE66713 Protection Box 5 Tel DIN Overspanningsbeveiliging 5x DIN- en 17,24
 fax/modem aansluiting 
 MNTSP3501AM VDSL Converter, Master : 1x 10/100 Mbps, 2x VDSL Ports of RJ-11 96,46
 VDSL CO modem 
 MSFELG00002 Arc Mouse Bluetooth XZ/NL/FR/DE Hdwr Black 55,01
 MSFEYV00010 Surface Pro pen V4 XZ/NL/FR/DE Hdwr Commercial SILVER 69,85
 MSFJTX00005 Surface Go P4415Y 8GB 128GB-SSD 10'' touch W10P DEMO 262,00
 MSFKCN00007 Surface Go Type Cover Comm SC Eng Intl 69,39
 NEC40001241 ME401W Projector + lamp Bundle 618,00
 SAM46351564635155KIT K/LH55WMHPTWC/EN?NL+STN-WM55H/EN?NL 1.749,00
 SAMLH82QENELGCENNLKIT K/Kit QE82N+FLIP+Wheel stand 3.897,00
ST1000LM048 BARRACUDA 2.5' 1TB SATA 6GB/S 5400RPM 128MB CACHE 7MM 42,39
STTESATAPLATE2 2 Port SATA to eSATA SLOT Plate M/F 5,83UK
STTMDP2DPMM2M 2m Mini DisplayPort to DisplayPort Cable M/M zwart 9,39
STTMU3MMSRA 3 ft Slim 3.5mm to Right Angle Stereo Audio Cable - M/M 2,44
STTPLATE9M 1 Port 9 pin DB9 Serial Port Bracket to 10 Pin Header 1,59
STTUSB32DVIEH USB 3.0 to DVI External Video Card Multi Monitor Adapter with 53,97
 1-Port USB Hub 1920x1200 
 TPLARCHERA7 AC1750 Dual-Band Wi-Fi Router Qualcomm 802.11ac/a/b/g/n 78,44
 1300Mbps at 5GHz + 450Mbps at 2.4GHz 5 Gigabit Ports 2 USB2.0 3 
 detachable antennas Wireless 
 TPLARCHERMR400 AC1350 Wireless Dual Band 4G LTE Router build-in 4G LTE modem 124,00
 support LTE-FDD/LTE-TDD/DC-HSPA+/HSPA+/HSPA/UMTS/EDGE/GPRS/GSM 
 TPLEAP110OUTDOOR N300 WIFI Outdoor Access Point 40,42
 TPLHS100V2 Wi-Fi Smart Plug 23,57
 TPLM7200 150Mbps 4G LTE Mobile Wi-Fi Qualcomm 54,06
 LTE-FDD/LTE-TDD/DC-HSPA+/HSPA/UMTS N300 Wi-Fi internal 4G Modem 
 Standard SIM card slot 2000mAh rechargeable battery tpMiFi App 
 TPLRE205 AC750 Wi-Fi Range Extender 35,75
 TPLRE590T AC1900 Touch Screen Dual Band Wireless Range Extender 1300Mbps 96,46
 5GHz + 600Mbps 2.4GHz 802.11ac/a/b/g/n 4 10/100/1000M LAN Power 
 button 3 detachable antennas 
 TPLTLSG105S 5-port Desktop Gigabit Switch 5 10/100/1000M RJ45 ports steel case 27,77
 TPLTLSG108S 8-port Desktop Gigabit Switch 8 10/100/1000M RJ45 port steel case 31,07
 TPLTLWA860RE 300Mbps Wireless N Wall Plugged Range Extender with Pass 22,42
 Through Atheros 2T2R 2.4GHz 802.11n/g/b Power on/off and Ranger 
 Extender button Range extender mode with high gain external 
 Antennas 
 TRCTS120GSSD220S SSD 120GB 2.5' SSD220S SATA 3 21,28
 TRCTS1TSJ25M3S 1TB Slim StoreJet2.5' M3S Portable HDD 46,73
 TRCTS240GSSD220S 240GB 2,5' SSD220S SATA3 31,40
 TRCTS2TSJ25M3S 2TB Slim StoreJet2.5' M3S Portable HDD 62,48
V7E2C6U03MBKS V7 CAT6 UTP 3M BLACK PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,48 **
V7E2C6U03MBLS V7 CAT6 UTP 3M BLUE PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,51 **
V7E2C6U03MGRS V7 CAT6 UTP 3M GREEN PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,51 **
V7E2C6U03MGYS V7 CAT6 UTP 3M GREY PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,44 **
V7E2C6U03MRDS V7 CAT6 UTP 3M RED PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,68 **
V7E2C6U03MWHS V7 CAT6 UTP 3M WHITE PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,51 **
V7E2C6U03MYLS V7 CAT6 UTP 3M YELLOW PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,51 **
V7E2C6U05MBLS V7 CAT6 UTP 5M BLUE PATCH CABLE RJ45 M/M va 3,28 **
V7E2C6U05MGRS V7 CAT6 UTP 5M GREEN PATCH CABLE RJ45 M/M va 3,53 **
V7E2C6U05MGYS V7 CAT6 UTP 5M GREY PATCH CABLE RJ45 M/M va 3,65 **
V7E2C6U05MRDS V7 CAT6 UTP 5M RED PATCH CABLE RJ45 M/M va 4,12 **
V7E2C6U05MYLS V7 CAT6 UTP 5M YELLOW PATCH CABLE RJ45 M/M va 3,65 **
 VISVFMDP VFM-D LCD Desk Post 100x100 33,56
 VOD8715557014807 3-in-1 SIM kaart 0,00
 VTCHPV36K1A000B VERSO Compact 360mm Camera behuizing met zonnedak en verwarming 110/230VAC 39,00

De met ** gemerkte prijs is gebaseerd op een afname van 100 stuks. Zie info link voor de prijs bij andere aantallen.

Dit bestand is voor het laatst automatisch bijgewerkt op 19-MRT-2019 om 08:58:19.
Vermelde prijzen onder voorbehoud, in EUR en exclusief BTW.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
© 2019 VB NetConsult. Reproductie niet toegestaan. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.