VB Computer Shop Online   

   Alle promotie prijzen alle producenten op één (grote) rij Paginanr: F0010100
Kunt u een artikel niet vinden? Geef hier één of meer trefwoorden in:

 ArtnrInfoOmschrijvingPrijsTaalVersie
 
    Promotie prijzen alle producenten
APC9335TH Temperature & Humidity Sensor 96,65
APCAP8853 Rack PDU 2G. Metered. Zero-U. 32A. 230V.(36) C13 & (6) C19 547,00
APCAP9618 SmartSlot Ethernet Web/SNMP Management & Environmental 280,00IN
 Monitoring card & modem 
APCAP9630 UPS NETWORK Management CARD 2 OPVOLGER AP9617 221,00IN
APCAP9631 UPS NETWORK Management CARD 2 w ENVIRONMENTAL MonitorING 312,00IN
APCRBC24 Replacement Battery f SU1400RMI2U 310,00IN
APCRBC43 Replacement Battery Cartridge #43 321,00IN
 APCSMC1000IC Smart-UPS C 1000VA LCD 230V with SmartConnect 335,00
APCSMC1500I2U Smart-UPS C 1500VA 2U Rack mountable LCD 230V. rackmountable model 509,00
 APCSMT1000IC Smart-UPS 1000VA LCD 230V with SmartConnect 389,00
 APCSMT1500RMI2UC Smart-UPS 1500VA LCD RM 2U 230V with SmartConnect 694,00
 APCSMT2200IC Smart-UPS 2200VA LCD 230V 821,00
 APCSMT2200RMI2UC Smart-UPS 2200VA LCD RM 2U 230V 1.134,00
APCSMT3000RMI2U Smart-UPS 3000VA LCD RM 2U 230V 1.444,00
 APCSMT3000RMI2UC Smart-UPS 3000VA LCD RM 2U 230V 1.486,00
APCSMT750I Smart-UPS 750VA LCD 230V 270,00IN
 APCSMT750IC Smart-UPS 750VA LCD 230V with SmartConnect 270,00
APCSMX1500RMI2UNC Smart-UPS X 1500VA Rack/Tower LCD 230V w Network Card 1.125,00IN
APCSMX2200RMHV2U Smart-UPS X 2200VA Rack/TOWER LCD 200-240V 1.436,00
APCSMX3000RMHV2UNC Smart-UPS X 3000VA Rack/TOWER LCD 200-240V w NETWORK CARD 1.987,00
APCSRT10KRMXLI SMART-UPS SRT 10000VA RM 230V 5.555,00
APCSRT3000RMXLI SMART-UPS SRT 3000VA RM 230V 1.881,00
APCSRT3000RMXLINC SMART-UPS SRT 3000VA RM 230V NETWORK CARD 2.333,00
APCSRT5KRMXLI SMART-UPS SRT 5000VA RM 230V 2.633,00
APCSRT5KXLI SMART-UPS SRT 5000VA 230V 2.390,00
APCSRT6KRMXLI SMART-UPS SRT 6000VA RM 230V 3.070,00
APCSRT8KRMXLI SMART-UPS SRT 8000VA RM 230V 3.783,00
APCSRT8KXLI SMART-UPS SRT 8000VA 230V 3.656,00
APCSRTRK2 Smart-UPS SRT 19in Rail Kit 139,00
 ASMDN19SETS4 Installation screws set 4pcs 50XM6 screws nuts washers 0,25
 ASMDN9005N DIGITUS CAT6 MODULAR WALL OUTLET SHIELDED 6,07
 2x RJ45 8P8C LSA Flush Mount 
 ASMDN9006N DIGITUS CAT6 MODULAR WALL OUTLET SHIELDED 6,46
 2x RJ45 8p8c LSA Surface Mount 
 BCOR9861510EU ClickShare CS-100 966,00
 BCOR9861520EU ClickShare CSE-200 1.622,00
BLKF2N02810 Cable Replacement/Switchbox VGA/SVGA HD DB15 male to male 3m 4,84NS
CISACS1900RM19 Rack Mount Kit for 1921 1905 51,48
 CISAIRANT2524V4CR 2.4GHz 2dBi/5GHz 4dBi Ceiling Mount Omni Ant. 4-port RP-TNC 237,00
 CISAIRANT2547VGN Antenna/2.4GHz 4dBi/5GHz 7dBi Dual Band 169,00
 CISAIRANT2566D4MR ANTENNA/2.4 GHZ 6 DBI/5 GHZ 6 DBI 60 DEG - New Retail 431,00
 CISAIRANT2566P4WR 2.4 GHz 6 dBi/5 GHz 6 dBi Directional Ant. 4-port RP-TNC 328,00
 CISAIRANT2568VGN 2.4 GHZ 6DBI/5 GHZ 8DBI DUAL BAND OMNI ANT. GRAY N CONN. 191,00
CISAIRANT5160NPR Wireles/5 GHz 6 dBi 802.11n direct anten 165,00
 CISAIRAP2702IUXK9 802.11AC AP W/CLEANAIR 3X4:3SS MOD INT ANT UNIVERSAL 537,00
 CISAIRAP2802IEK9 802.11ac W2 AP w/CA 3x4:3 Int Ant 2xGbE E 532,00
 CISAIRAP3702EUXK9 AP/802.11ac AP 4x4:3SS w/CleanAir Ext 752,00
 CISAIRAP3802EEK9 802.11ac W2 AP w/CA 4x4:3 Mod Ext Ant mGig -E Domain 693,00
 CISAIRAP3802IEK9 802.11ac W2 AP w/CA 4x43 Mod Int Ant mGig E Domain 658,00
 CISAIRAP3802PEK9 802.11ac W2 AP w/CA 4x4:3 Mod Pro Ext Ant mGig -E Domain 818,00
 CISAIRCAP1532EEK9 802.11n Low-Profile Outdoor AP External Ant. E Reg Dom. 662,00
 CISAIRCAP1532IEK9 802.11n Low-Profile Outdoor AP Internal Ant. E Reg Dom. 510,00
 CISAIRCAP1702IEK9 802.11ac CAP 3x3:2SSInt Ant E Reg Domain 302,00
 CISAIRCAP2702EEK9 Aironet 2702e 802.11ac CAP w/CleanAir 3x4 3SS Ext Ant E Domain 518,00
 CISAIRCAP2702IEK9 Aironet 2702i 802.11ac CAP w/CleanAir 3x4 3SS Int Ant E Reg Domain 485,00
 CISAIRCAP3702EEK9 802.11ac Ctrlr AP 4x4:3SS w CleanAir/Ext Ant/E Reg Domain 752,00
 CISAIRCAP3702IEK9 02.11ac Ctrlr AP 4x4 3SS w CleanAir/Int Ant/E Reg Domain 709,00
 CISAIRCT5520K9 5520 Wireless Controller w/rack mounting kit 8.460,00
CISAIRPWRB Power SPLY:100-240 VAC OUT: 48VDC 380 MA:1130 1140 1240 1300 38,28
 CISAIRPWRINJ6 POWER INJECTOR 802.3AT FOR AIRONET ACCESS POINTS - New Retail 78,86
 CISASA5506RACKMNT ASA 5506-X RACKMOUNT KIT - New Retail 183,00
 CISASA5506SECBUNK9 ASA 5506 WITH FIREPOWER SERVICES AND SEC PLUS LICENSE 601,00
 CISASA5545FPWRK9 ASA 5545-X with FirePOWERServices 8GE AC 3DES/AES 2SS 7.866,00
CISASA5545K9 ASA 5545-X with SW 8GE Data 1GE Mgmt AC 3DES/AES 7.084,00
 CISASA5555K9 ASA 5555-X with SW 8GE Data 1GE Mgmt AC 3DES/AES 10.574,00
 CISC2901AXK9 2901 w/2 GE 4 EHWIC 256MB CF 2.GB DRAM IPB SEC AX 1.745,00
 CISC2901VSECCUBEK9 C2901 VSEC CUBE Bundle PVDM3-16 UC SEC 1.944,00EN
CISC2901VSECK9 2901 Voice SEC. Bundle PVDM3-16 UC AND SEC License P 2.062,00EN
 CISC2911VSECCUBEK9 Router/C2911 UC SEC CUBE Bundle PVDM3-16 2.282,00
CISC2911VSECK9 2911 Voice SEC. Bundle PVDM3-16 UC AND SEC License P 2.453,00IN
 CISC2921VSECCUBEK9 C2921 VSEC CUBE Bundle PVDM3-32 UC SEC LIC FL-CUBEE-25 IN 2.748,00
CISC2921VSECK9 2921 Voice SEC. Bundle PVDM3-32 UC AND SEC License P 3.057,00IN
 CISC3650STACKKIT Catalyst 3650 Stack Module Spare 581,00
 CISC3850NM210G Catalyst 3850 2 x 10GE Network Module 916,00
 CISC3850NM410G Catalyst 3850 4 x 10GE Network Module 1.515,00
 CISC3850NM41G Catalyst 3850 4 x 1GE Network Module 226,00
 CISC3850RACKKIT Rack Mount Kit/Cat 3850 19 23 24in ETSI 121,00
CISC3925CMESRSTK9 3925 Voice Bundle W/ PVDM3-64 FL-CME-SRST-25 UC License PAK 4.778,00EN
 CISC4KXPWR750ACF Catalyst 4500X 750W AC back to front cooling power supply 889,00
 CISC819HG7K9 C819 Secure Hardened M2M GW (non-US) 3.7G HSPA+ R7 SMS/GPS 1.022,00
 CISC881G4GGAK9 Secure FE Router (non-US) 4G LTE / HSPA+ w/ SMS/GPS 1.056,00
 CISC881VK9 Cisco881 FE WAN 4 FXS 2BRI 1FXO 624,00
 CISC881WDEK9 C881 Secure Router WAN FE w/ Dual Radio ETSI WLAN 688,00
 CISC886VAWEK9 886VA VDSL2/ADSL2+ over ISDN W/ 802.11n ETSI Comp 688,00
 CISC887VAG4GGAK9 VDSL2/ADSL2+overPOTS 4G LTE/HSPA+w/SMS 1.161,00
 CISC887VAK9 880 Series Integrated Services Routers 309,00
 CISC887VAMK9 887 VDSL/ADSL Annex M over POTS Multi-mode Router 343,00
 CISC888K9 880 Series Integrated Services Routers 515,00
 CISC89124XK9 Router/891 w/GE/2SFP+24 Switch Ports 1.481,00
 CISC897VAGLTEGAK9 GE SFP VDSL2/ADSL2+ over POTS (non-US) 4G LTE / HSPA+ 1.232,00
 CISC897VAK9 897 VDSL2/ADSL2+ over POTs and 1GE/SFP Sec Router 697,00
 CISC897VAMK9 897 Annex M over POTs 1GE/SFP Sec 684,00
CISCABSTKE05M BLADESwitch 0.5M STACKING Cable va 45,73 **
CISCABSTKE3M Cable/3m BladeSwitch Stack Cable Spare 162,00
CISCO2951K9 2951 W/3 GE 4 EHWIC 3 DSP 2 SM 256MB CF 512MB DRAM IPB 4.188,00EN
CISCO2951SECK9 2951 Security Bundle W/ SEC License PAK 4.684,00EN
CISCO3925K9 3925 W/SPE100 3GE 4EHWIC 4DSP 2SM 256MBCF 1GBDRAM IPB 4.335,00EN
 CISCP7811K9 UC Phone 7811 86,49
CISCP7945G IP Phone 7945 GIG Ethernet COLOR 270,00IN
CISCP7975G IP Phone 7975 GIG Ethernet COLOR 425,00IN
 CISCP8831EUK9 8831 IP phone EU and Australia DECT Frequency 633,00
 CISCP8861K9 UC Phone 8861 277,00
 CISCPMICWIREDS 8831 Wired Microphone Kit 165,00
CISEHWIC4ESG Four port 10/100/1000 Ethernet Switch Interface card 242,00
CISEHWICD8ESGP Eight port 10/100/1000 Ethernet Switch Interface card w/ PoE 604,00
CISHWIC2FE Two 10/100 routed-port HWIC 746,00EN
 CISIE200016PTCGE Switch/POE on LAN base with 1588 GE upl 1.602,00
 CISIE200016TCGE Switch/IE 16 10/100 2 FE SFP+2 T/SFP 1.309,00
 CISIE20004TSGL Switch/IE 4 10/100 2 SFP Gig port Lite 473,00
 CISIE20008TCGB Switch/IE 8 10/100 2 T/SFP base 793,00
 CISIE20008TCL IE 8 10/100 2 FE SFP+2 T/SFP FE Lite 601,00
CISIE30008TC IE 3000 Switch 8 10/100 + 2 T/SFP 728,00IN
CISIE30008TCE IE 3000 8-port BASE Switch W/ LAYER 3 2.111,00IN
 CISIE301024TC IA Rack Mount Switch 2.070,00
CISPWRRPS2300 Redundant Power System 2300 and Blower,No Power Supply 485,00EN
 CISQSFPH40GCU3M Passive Copper Cable 3m 122,00
 CISSF30024PPK9EU CSB SF300-24PP 24-port 10/100 PoE+ Managed Switch w/Gig Uplink 347,00
 CISSFPH10GBCU25M Cable/10GBASE-CU SFP+ Cable 2.5 Meter 52,80
 CISSG30028MPK9EU SG300-28MP 28-port Gigabit Max-PoE Managed Switch 776,00
 CISSG30052MPK9EU SG 300-52MP 52-port Gigabit Max-PoE Mana 1.122,00
 CISSG30052PK9EU SG 300-52P 52-port Gigabit PoE Managed Switch 1.112,00
 CISSG50028MPPK9G5 CSB SG500-28MPP 28-port Gigabit Max PoE+ Stackable Managed 1.090,00
CISSG500X24K9G5 Switch/24Prt Gig w/4Prt 10Gbit StackMngd 913,00
CISSG500X48K9G5 Switch/48Prt Gig w/4Prt 10Gbit StackMngd 1.540,00
CISSG500X48PK9G5 Switch/48Prt Gb POE w/4Prt 10G StackMngd 1.745,00
CISWSC296024LCS Catalyst 2960 24 10/100 8 POE + 2 T/SFP LAN LITE IMAGE 402,00EN
CISWSC296024PCL Catalyst 2960 24 10/100 POE + 2 T/SFP LAN BASE Image 922,00EN
CISWSC296024TCL Catalyst 2960 24 10/100 + 2T/SFP LAN Base Image 500,00EN
CISWSC296024TCS Catalyst 2960 24 10/100+2 T/SFP LAN LiteIm 281,00EN
CISWSC296048PSTL Catalyst 2960 48 10/100 POE + 2 1000BT +2 SFP LAN BASE Image 1.550,00IN
CISWSC296048TCL Catalyst 2960 48 10/100 + 2 T/SFP LAN Base Image 910,00EN
CISWSC296048TCS Catalyst 2960 48 10/10pts+2 T/SFP LAN Lite 484,00EN
CISWSC2960C8PCL Catalyst 2960C Switch 8 FE PoE 2 x Dual Uplink Lan Base 473,00
CISWSC2960C8TCL Catalyst 2960C Switch 8 FE 2 x Dual Uplink Lan Base 321,00
CISWSC2960C8TCS Catalyst 2960C Switch 8 FE 2x Dual Uplink Lan Lite 278,00
CISWSC2960CPD8PTL Catalyst 2960C PD PSE Switch 8 FE PoE 2 x 1G LAN Base 430,00
CISWSC2960CPD8TTL Catalyst 2960C PD Switch 8 FE 2 x 1G LAN Base 364,00
 CISWSC2960CX8TCL Catalyst 2960-CX 8 Port Data Lan Base 425,00
 CISWSC2960X24PDL Catalyst 2960-X 24 GigE PoE 370W 1.750,00
 CISWSC2960X24PSQL Catalyst 2960-X 24 GigE PoE 92W 2xSFP + 2x1GBT LAN Base 1.227,00
 CISWSC2960X24TDL Catalyst 2960-X 24 GigE 2 x 10G SFP 1.446,00
 CISWSC2960X24TSLL Catalyst 2960-X 24 GigE 2 x 1G SFP 736,00
 CISWSC2960X48LPDL Switch/Cat 2960-X 48GigE 370W 2x10G SFP+ 2.510,00
 CISWSC2960X48TSLL Catalyst 2960-X 48 GigE 2 x 1G SFP 1.293,00
 CISWSC2960XR24PDI Switch/Catalyst 2960-XR 24 GigE PoE 370W 2.450,00
 CISWSC2960XR24PSI Switch/Catalyst 2960-XR 24 GigE PoE 370W 1.941,00
 CISWSC2960XR48FPSI Catalyst 2960-XR 48 GigE PoE 740W 4x1G SFP IP Lite 3.629,00
 CISWSC2960XR48LPDI Switch/Catalyst 2960-XR 48 GigE PoE 370W 4.270,00
 CISWSC2960XR48LPSI Switch/Catalyst 2960-XR 48 GigE PoE 370W 65,05
 CISWSC2960XR48TDI Switch/Catalyst 2960-XR 48 GigE 2 x 10G 3.310,00
 CISWSC3560CX12PCS Catalyst 3560-CX 12 Port PoE IP Base 833,00
 CISWSC3560CX12PDS Catalyst 3560-CX 12 Port PoE 10G Uplinks IP Base 1.035,00
 CISWSC3560CX12TCS Catalyst 3560-CX 12 Port Data IP Base 818,00
 CISWSC3560CX8PCS Catalyst 3560-CX 8 Port PoE IP Base 677,00
 CISWSC3560CX8TCS Catalyst 3560-CX 8 Port Data IP Base 597,00
 CISWSC365024PDE Catalyst 3650 24 Port PoE 2x10G UPL IP Services 4.357,00
 CISWSC365024PSE Catalyst 3650 24 Port PoE 4x1G Uplink IP Services 3.710,00
 CISWSC365024TDS Catalyst 3650 24 Port Data 2x10G UPL IP Base 2.191,00
 CISWSC365024TSE Catalyst 3650 24 Port Data 4x1G Uplink IP Services 3.367,00
 CISWSC365024TSS Catalyst 3650 24 Port Data 4x1G Uplink IP Base 1.606,00
 CISWSC365048FDL Catalyst 3650 48 Port Full PoE 2x10G UPL LAN Base 4.123,00
 CISWSC365048FDS Catalyst 3650 48 Port Full PoE 2x10G UPL IP Base 4.623,00
 CISWSC365048FSE Catalyst 3650 48 Port Full PoE 4x1G Uplink IP Services 6.557,00
 CISWSC365048FSS Catalyst 3650 48 Port Full PoE 4x1G Uplink IP Base 3.914,00
 CISWSC365048PDE Catalyst 3650 48 Port PoE 2x10G UPL IP Services 7.725,00
 CISWSC365048PDS Catalyst 3650 48 Port PoE 2x10G UPL IP Base 4.154,00
 CISWSC365048PSE Catalyst 3650 48 Port PoE 4x1G Uplink IP Services 7.077,00
 CISWSC365048PSL Catalyst 3650 48 Port PoE 4x1G Uplink LAN Base 2.952,00
 CISWSC365048PSS Catalyst 3650 48 Port PoE 4x1G Uplink IP Base 3.561,00
 CISWSC365048TDL Catalyst 3650 48 Port Data 2x10G UPL LAN Base 2.893,00
 CISWSC365048TSE Catalyst 3650 48 Port Data 4x1G Uplink IP Services 5.468,00
 CISWSC365048TSL Catalyst 3650 48 Port Data 4x1G Uplink LAN Base 2.322,00
 CISWSC365048TSS Catalyst 3650 48 Port Data 4x1G Uplink IP Base 2.900,00
 CISWSC385012SS Catalyst 3850 12 Port GE SFP IP Base 3.884,00
 CISWSC385012XSS Catalyst 3850 12 Port 10G Fiber Switch IP Base 6.153,00
 CISWSC385016XSS Catalyst 3850 16 Port 10G Fiber IP Base 7.776,00
 CISWSC385024PL Catalyst 3850 24 Port PoE LAN Base 2.445,00
 CISWSC385024PWS Catalyst 3850 24 Port PoE w/5AP Li 3.367,00
 CISWSC385024SS Catalyst 3850 24 Port GE SFP IP Base 8.112,00
 CISWSC385024TE Catalyst 3850 24 Port Data IP Services 4.351,00
 CISWSC385024US Catalyst 3850 24 Port UPOE IP Base 3.232,00
 CISWSC385024XUE Catalyst 3850 24 mGig Port UPoE IP Svcs 7.725,00
 CISWSC385048PS Catalyst 3850 48 Port PoE IP Base 5.049,00
 CISWSC385048TL Catalyst 3850 48 Port Data LAN Base 3.629,00
 CISWSC385048US Catalyst 3850 48 Port UPOE IP Base 6.040,00
 CISWSC385048XSS Catalyst 3850 48p 10G Fiber Switch IP Base 11.574,00
CPQ455883B21 BladeSystem c-Class 10GB SR SFP Virtual Connect FLEX-10 ModuleS 100,00
CPQ462968B21 CACHE Module 256MB f Smart Array P212 61,05IN
CPQ512485B21 iLO Advanced Pack no MEDIA 1-Server License 120,00
CPQ572018B21 BLc VC-FC 8Gb 20-Port Opt Kit 996,00
CPQ592520B21 InfiniBand 4X QDR CONNECTX-2 PCIE G2 Dual port HCA 132,00
CPQ624189B21 HH SATA DVD ROM JB KIT 33,00
CPQ651281B21 Fibre Channel 8GB QMH2572 ADPTR 421,00
CPQ652232B21 12.7MM SATA DVD ROM JB KIT 44,88
CPQ652238B21 9.5MM SATA DVD ROM JB KIT 52,80
CPQ658250B21 6125G/XG BLADE SWITCH OPT KIT 1.022,00
CPQ664046B21 Redundant Enablement Kit 76,50
CPQ665246B21 Ethernet 10Gb 2P 560M Mezz Adptr 406,00
CPQ700699B21 Ethernet 10Gb 2P 561FLR-T Adptr 251,00
CPQ708637B21 4GB 1Rx4 PC3-14900R-13 Kit 64,87
CPQ708643B21 32GB 4Rx4 PC3-14900L-13 Kit 685,00
CPQ718174B21 120GB 6G SATA VE 2.5in QR EB SSD 144,00
 CPQ726724B21 64GB 4Rx4 PC4-2133P-L Kit 1.193,00
CPQ726897B21 Smart Array P840/4G Controller 566,00
 CPQ748387B21 600GB 12G SAS 15K 2.5in SC 512e HDD 401,00
CPQ781518B21 1.2TB 12G SAS 10K 2.5in SC ENT HDD 299,00
 CPQ785071B21 300GB 12G SAS 10K 2.5in ENT HDD 145,00
 CPQ788360B21 DL580 Gen9 12 DIMMs Memory Cartridge 323,00
 CPQ791034B21 1.8TB 12G SAS 10K 2.5i SC 512e HDD 399,00
 CPQ802578B21 200GB 12G SAS WI 2.5in SC SSD 1.009,00
CPQ805671B21 HPE 16GB 2Rx8 PC4-2133P-E-15 STND Kit 229,00
 CPQ846528B21 HPE 3TB 12G SAS 7.2K 3.5 MDL SC HDD 333,00
 CPQ869376B21 HPE 240GB SATA 6G RI SFF SC DS SSD 352,00
 CSRCSSDBRKT1 CORSAIR Bracket van 3,5 naar 2,5 inch geschikt voor SSD 5,55
DEL400AJRK 300GB 15K RPM SAS 12Gbps 2.5in Hot-p HD 178,00
EAT5PX2200IRT 5PX 2200i RT2U 792,00
 FUJS26361F2391V1 DVI_A (male) to VGA (female) adapter 11,50
FUM17035 CD-R spindle25 52X 700MB 80MIN va 8,91 **
 GEBCCDVIBK6 DVI video cable single link 1.8 meter cable black 8,02
 HP2ZV00AAABB T630 Thin Client 8GB 32GB-Flash W10IoTE64 438,00
HPAJ717A 8GB LW B-series 10KM FC SFP+ 1 Pack 428,00IN
HPAJ762B 81E 8GB SP PCI-E FC HBA 330,00
HPAJ764A 82Q 8GB Dual port PCI-E FC HBA 466,00
 HPAJ821C Brocade 8/24c SAN Switch for BladeSystem 4.961,00
HPAP872A M6612 600GB 6G SAS 15K 3.5IN HDD 375,00
HPAW524A D2700 146GB 6G SAS SFF 3.6TB Bundle 1.839,00
HPBD505A ILO ADV INCL 3YR TS U 1-SVR LIC 188,00
HPC0H28A MSL LTO-6 ULTR 6250 FC DRIVE UPG KIT 3.071,00
 HPC8R23B HPE MSA 8Gb SW FC SFP 4pk XCVR 215,00
 HPC8R24B HPE MSA 16Gb Short Wave Fibre Chan 638,00
HPC8R38A SN1100E 16GB 1P FC HBA 501,00
HPD9Y32AAABB 2013 UltraSlim Docking Station 123,00
HPE6U59ABE ILO Adv incl 1yr TS U E-LTU 113,00NS
HPE6U64ABE ILO Adv incl 3yr TS U E-LTU 228,00NS
HPG7U67AA 256GB SATA SED Opal 2 SSD 173,00
 HPJ9150D Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR 162,00
 HPJ9151D Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF XCVR 365,00
HPJ9152A ProCurve 10-GBE SFP+ LRM Transceiver 215,00
HPJ9536A 20P GT PoE+ / 2P SFP+ v2 zl Module f 5400zl and 8200zl platforms 1.074,002
HPJ9538A ProCurve 8P 10-GbE SFP+ v2 zl Module 1.441,00
HPJ9547A 24-port 10/100 PoE+ v2 zl Module 495,002
HPJ9577A 3800 4-PORT STACKING Module 358,00
HPJ9579A 3800 3M STACKING Cable 273,00
HPJ9732A Aruba 2920 2-port 10GBASE-T Module 265,00
HPJ9778A 2530-48-PoE+ Switch 645,00
HPJ9821A 5406R zl2 Switch 1.300,00
HPJ9822A 5412R zl2 Switch 2.373,00
HPJ9827A 5400R zl2 Management Module 947,00
HPJ9828A 5400R 700W PoE+zl2 Power Supply 507,00
HPJ9829A 5400R 1100W PoE+zl2 Power Supply 634,00
 HPJ9986A 24p 10/100/1000BASE-T PoE+v3 zl2 Mod 942,00
 HPJ9988A 24p 1GbE SFP v3 zl2 Mod 742,00
 HPJ9989A 12p PoE+/12p 1GbE SFP v3 zl2 Mod 879,00
 HPJ9990A 20p PoE+/4p SFP+v3 zl2 Mod 1.245,00
 HPJ9991A 20p PoE+/4p 1/2.5/5/XGT v3 zl2 Mod 1.327,00
 HPJ9992A 20p PoE+/1p 40GbE QSFP+v3 zl2 Mod 1.195,00
 HPJ9993A 8p 1G/10GbE SFP+v3 zl2 Mod 1.167,00
 HPJ9995A 8p 1/2.5/5/XGT PoE+v3 zl2 Mod 1.365,00
HPJ9F42A MSA 600GB 12G SAS 15K SFF (2.5in) Enterprise HDD 314,00
 HPJ9F46A MSA 600GB 12G SAS 10K 2.5in ENT HDD 215,00
 HPJ9F47A MSA 900GB 12G SAS 10K 2.5in ENT HDD 271,00
HPJC680A A58x0AF 650W AC Power Supply 365,00
HPJC756A 10500 48-port 10GbE SFP+ SF Module 2.123,00
HPJD092B X130 10G SFP+ LC SR Transceiver 198,00IN
HPJD093B X130 10G SFP+ LC LRM Transceiver 573,00IN
HPJD094B X130 10G SFP+ LC LR Transceiver 367,00IN
HPJD095C X240 10G SFP+ SFP+ 0.65M DAC CABLE 89,04
HPJD118B X120 1G SFP LC SX Transceiver 228,00IN
HPJD119B X120 1G SFP LC LX Transceiver 169,00IN
HPJD367A Networking 2-PORT GBE SFP A5500/E4800 Module 142,00
HPJG331A Module/HP X240 QSFP+4x10G SFP+5m DAC C va 455,00 **
HPJG898A FF 5700-32XGT-8XG-2QSFP+Switch 4.054,00
HPJG900A A58x0AF 300W AC Power Supply 217,00
HPJG932A 5130-24G-4SFP+EI Switch 1.314,00
HPJG933A 5130-24G-SFP-4SFP+ EI Switch 2.601,00
 HPJH049A 527 802.11ac (WW) Unified Walljack 401,00
 HPJH147A HPE 5510 24G PoE+ 4SFP+ HI Swch 2.573,00
 HPJH156A HPE 5130/5510 10GBASE-T 2p Module 833,00
 HPJH157A HPE 5130/5510 10GbE SFP+ 2p Module 947,00
 HPJL001A 5412R 92GT PoE+/4SFP+v3 zl2 Swch 7.176,00
 HPJL002A 5406R 8XGT PoE+/8SFP+v3 zl2 Swch 4.408,00
 HPJL003A 5406R 44GT PoE+/4SFP+v3 zl2 Swch 3.722,00
 HPJL074A Aruba 3810M 48G PoE+ 1-slot Swch 2.963,00
 HPJL075A Aruba 3810M 16SFP+ 2-slot Swch 4.823,00
 HPJL079A Aruba 3810M 2QSFP+ 40GbE Module 1.801,00
 HPJL084A Aruba 3810M 4-port Stacking Module 450,00
 HPJL095A 5406R 16SFP+v3 zl2 Swch 4.608,00
 HPJL256A HPE Aruba 2930F 48G PoE+ 4SFP+ Swch 1.798,00
 HPJL319A Aruba 2930M 24G 1-slot Switch 1.327,00
 HPJL321A Aruba 2930M 48G with 1-slot Switch 2.054,00
 HPJL322A Aruba 2930M 48G PoE+ 1-slot Switch 2.389,00
 HPJL585A HPE 5710 48SFP+ 6QS+/2QS28 Switch 4.608,00
 HPJL586A HPE 5710 48XGT 6QS+/2QS28 Switch 5.861,00
 HPJL587A HPE 5710 24SFP+ 6QS+/2QS28 Switch 3.916,00
 HPK2R80A MSA 2040 ES SAN DC SFF Storage 4.571,00
 HPK2R81A MSA 2040 ES SFF Chassis 1.231,00
HPM0F34AA 256GB SSD 2.5 SATA TLC 160,00
 HPM0S86A D3700 1.2TB 12G 10K SAS SC 30TB Bndl 5.992,00
 HPM0S90A MSA 8TB 12G SAS 7.2K 3.5in 512e HDD 616,00
HPM6V52AA NVIDIA Quadro M4000 8GB Graphics 996,00
HPN0H86AA 4GB 1x4GB DDR4-2133 ECC RAM 158,00
HPN2N00AA Z Turbo Drv Quad Pro 256GB SSD module 249,00
HPN2Z65AA USB-C to 3 and 4.5mm Adapter 78,86
 HPN9X96A MSA 800GB 12G SAS Mixed Use SFF (2.5in) SSD 1.687,00
 HPP9D94A HPE SN1100Q 16Gb 2p FC HBA 949,00
HPQ6275AUUS USB Network Print Adapter 10/100 Base-TX 56,80IN
 HPQK734A Premier Flex LC/LC OM4 2f 5m Cbl va 46,97 **
HPQR477A M6625 300GB 6G SAS 15K 2.5IN HDD 277,00
HPQR478A M6625 900GB 6G SAS 10K 2.5IN HDD 354,00
 HPQW971A SN1000Q 16Gb 1P FC HBA 552,00
HPQW972A SN1000Q 16Gb 2P FC HBA 789,00
 HPRM13761000CN P3005/M3027/M3035 fuser unit standard capacity 1-pack va 141,00 **
HPT7B33AA SN03XL Rechargeable Battery EliteBook 820/725 G3 67,41
HPVN567AA DisplayPort Cable Kit 14,72
HPY4H06AAABB 3005pr USB3 Port Replicator 135,00
IBM00AD075 IBM 1.2TB 10K 6Gbps SAS 2.5in G2HS HDD 373,00
IBM00AE912 N2225 SAS/SATA HBA for IBM System x 212,00
IBM00AG500 Intel I350-F1 1xGbE Fiber Adapter for IB 174,00
IBM00AG510 Intel I350-T2 2xGbE BaseT Adapter for IB 177,00
IBM00AG520 Intel I350-T4 4xGbE BaseT Adapter 210,00
IBM00AJ121 IBM 500GB 7.2K 6Gbps NL SAS 2.5in G3HS H 168,00
IBM00AJ141 IBM 1TB 7.2K 6Gbps NL SATA 2.5in G3HS HD 286,00
IBM00AJ400 240GB 2.5' G3HS MLC Enterprise SSD 325,00
IBM00AJ405 IBM 480GB 2.5in G3HS SATA MLC Enterprise 597,00
 IBM00AM067 Ultraslim 9.5mm SATA Multi Burner 102,00
IBM00D1998 Intel I350-T4 ML2 Quad Port GbE Adapter 155,00
IBM00D5036 8GB 1x8GB 1Rx4 1.35V PC3L-12800 RDIMM v2 177,00
IBM00FE333 IBM SFP 1000Base-T RJ-45 Transceiver 155,00
IBM00FK661 M5 8x 2.5in HS HDD with Expander 367,00
IBM00FK930 System x 550W AC Power Supply 146,00
IBM00FK932 System x 750W Platinum AC PSU 196,00
IBM00FK936 System x 900W Power Supply 165,00
IBM00FN118 IBM 2TB 7.2K 6Gbps NL SATA 3.5in G2SS 51 170,00
IBM00KA094 System x 550W Power Supply 154,00
IBM00KA096 System x 750W High Efficiency Platinum A 211,00
IBM00MJ095 8 Gb FC 4PHost InterCard -V3700 507,00
IBM00MJ129 4TB 7,200rpm 6Gb SAS3.5 HDD V3700 454,00
IBM00MJ143 600GB 15K 12 Gb SAS 2.5 HDD V3700 436,00
IBM00MJ145 600GB 10K 6Gb SAS 2.5 HDD V3700 242,00
IBM00MJ147 900GB 10K 6Gb SAS 2.5HDD -V3700 401,00
IBM00MJ149 1.2TB 10K 6Gb SAS 2.5 HDD V3700 352,00
IBM00MJ154 200GB 12Gb SAS2.5 FlashDriveV3700 996,00
IBM00MM730 LS 3.5' 4TB7.2K NLSASHDD 295,00
IBM00MN522 6TB 7.2K 12Gb SAS 3.5 Inch HDD 687,00
 IBM00NA119 6173 LTO 6 HH Fibre Drive Sled 2.470,00
IBM00NA241 IBM 600GB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS 512e 207,00
IBM00NA271 1.8TB GSS 12Gb/s SAS 10K 512e 2.5in HDD 401,00
 IBM00NA491 1TB 7.2K 12Gbps NL SAS 2.5i G3HS HDD 267,00
IBM00NA496 2TB 7.2K 12Gbps NL SAS 2.5in G3HS 512e H 489,00
IBM00WG660 300GB 15K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 257,00
IBM00WG665 600GB 15K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 328,00
IBM00WG685 300GB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 158,00
IBM00WG690 600GB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 201,00
IBM00WG695 900GB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 232,00
IBM00WG700 1.2TB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD 267,00
IBM00Y3337 QLogic 16Gb FC Single-port HBA for IBM S 633,00
IBM00Y3341 QLogic 16Gb FC Dual-port HBA for IBM Sys 824,00
IBM01DE347 Strg V3700 V2 300GB 2.5in 15K HDD 231,00
IBM01DE349 Strg V3700 V2 600GB 2.5in 15K HDD 408,00
IBM01DE351 Strg V3700 V2 900GB 2.5in 10K HDD 265,00
IBM01DE353 Storage V3700 V2 1.2TB 2.5in 10K 319,00
IBM01DE357 Storage V3700 V2 2TB 2.5in 7.2K H 591,00
IBM01DE359 Storage V3700 V2 400GB 2.5in Flas 1.293,00
IBM0A36186 TP MOBILE BROADBAND - GLOBAL OPTION 83,74
IBM0A36302 ThinkPad Battery 70+ (6 Cell) 78,86
IBM0A65633 ThinkPad 1TB 5400rpm SATA 3.0Gb/s 9.5mm 4K Hard Drive 116,00
IBM0A89475 2TB7.2K3.5Ent6GbpsSATA HS HDD 239,00
IBM0B47308 ThinkStation 180GB SSD 156,00
IBM0B47320 ThinkPad 1TB 5400rpm 9.5mm SATA3 Hard Drive 126,00
IBM0C19501 Think Server 3.5IN 500GB 7.2K Enterprise SATA 6Gbps Hard Drive 102,00
IBM0C19530 ThinkServer 3.5IN 1TB 7.2K SAS 6Gbps Hot Swap Hard Drive 158,00
IBM0C19534 ThinkServer 8GB DDR3L-1600MHz 2Rx8 RDIMM 130,00
IBM10JX001NMH Skylake-U Core i7-6600U 8GB DDR4-2133Mhz 256GB SSD no ODD 1.208,00
 23.8in Non-Touch AIO Eth Giga (BlueTooth v4.1) 11-in-1 W10Pro 
IBM20ER003WMH Intel Core i7-6820HQ 2x8GB No memory 256GB PCIe-NVMe SSD 2.170,00
 DVD+-RW NVidia Quadro M3000M 17.3in FHD (1920 x 1080) AG IPS 
 LED Backlight Black Gigabit Ethernet Intel 8260 ACBGN Vpro + 
 BT4.1 Ready FPR 8 Cel 
IBM40A20090EU ThinkPad Ultra Dock - 90W EU 142,00
IBM40A60045EU ThinkPad WiGig Dock - EU 268,00
IBM40Y7663 ThinkPad 90W AC Adapter Europe 69,96NS
IBM40Y7668 Adapter/AC 90W for ThinkPad WITH SWITZERLAND LINE CORD 67,58
IBM40Y7700 Adapter 65W TBV ThinkPad T60(P) serie 64,87NS
IBM41U3196 ThinkPad T61/R61 Series 14i W 4-cell Standard Battery 75,04IN
IBM42D0510 QLOGIC 8GB FC DUAL-PORT HBA 542,00
IBM46W0761 32GB 1X32GB 4RX4 1.5V PC3-14900 CL13 523,00
IBM46W0788 8GB DDR4 1Rx4 1.2V 2133MHz LP RDIMM 160,00
IBM46W0796 16GB DDR4 Memory 2Rx4 1.2V 2133MHz RDIMM 280,00
IBM46W0800 32GB Memory 4Rx4 1.2V 2133MHz LRDIMM 528,00
IBM46W0821 System x 8GB TruDDR4 Memory (1Rx4 1.2V)PC4-19200 CL17 2400MHz LP RDIMM 182,00
IBM46W0829 16GB TruDDR4 Mem PC4-19200 CL17 2400MHz 294,00
IBM46W0833 32GB TruDDR4 Mem PC4-19200 CL17 2400MHz 520,00
IBM47C8660 ServeRAID M5200 Series 1GB Flash/RAID 5 358,00
 IBM47C8664 ServeRAID M5200 Series 2GB Flash/RAID 5 406,00
IBM47C8668 ServeRAID M5200 Series 4GB Flash/RAID 5 551,00
IBM4X70F28586 ThinkServer 8GB DDR3-1866MHz (1Rx4) RDIM 145,00
IBM4XB0F18668 ThinkStation 3TB 7200rpm 3.5inch SATA 6Gbps Hard Drive 185,00
IBM4XB0F28633 ThinkServer 2.5i 500GB 7.2K Enterprise SATA 6Gbps Hard Drive 125,00
 for ThinkServer TS140 
IBM4XB0F28665 3.5i 1TB 7.2K Enterprise SATA 6Gbps HDDfor ThinkServer RS-Series 163,00
IBM4XB0H45209 HDD_BO TP 256GB SATA OPAL2.0 SSD 195,00
IBM4XB0K12266 HDD BO 3.5' 480GB PM863 SATA 6Gb HS SSD 352,00
 IBM7XB7A00023 ThinkSystem 2.5i 900GB 15K SAS 12Gb HotSwap 512e HDD 406,00
IBM7XB7A00035 2TB 7.2K SAS 12Gb Hot Swap 512n HDD 428,00
IBM81Y9670 300GB 15K 6GBPS SAS 2.5HS HDD 335,00
IBM81Y9690 1TB 7.2K 6GBPS SAS 2.5 SFF HS HDD 285,00
IBM90Y8877 300GB 2.5 INCH SFF 10K 6GBPS HS SAS HDD 193,00
IBM94Y5975 SYSTEM X 550W HIGH PS 153,00
IBM94Y6668 SYSTEM X 550W HIGH EFFICIENCY PLATINUM AC POWER SUPPLY 131,00
IBM94Y6669 SYSTEM X 750W HIGH EFFICIENCY PLATINUM AC POWER SUPPLY 135,00
IBM95Y4808 32GB TruDDR4 Memory 2Rx4 1.2V PC4-170 732,00
IIYDS1002CB1 Flexible desk mount for dual monitor. Desk mount with clamp or 71,02
 grommet. Monitorsize 10~30i. VESA 75x75 or 100x100mm. lte 10kg. 
 IIYDS1003CB1 Flexible Desk Mount for Triple Monitor Mount with Clamp or 78,44
 grommet Screen size 10-27inch 
IIYDS3002CB1 Flexible desk mount for dual monitor with height adjustable gas 110,00
 spring. Deskmount with clamp or grommet. Monitor size 10~27i. 
 VESA 75x75 or 100x100mm. 1~5kg 
 IIYE2482HSB1 ProLite E2482HS-B1 60.96cm 24 inch LCD Full HD LED 1920 x 1080 91,16
 TN panel HDMI 
 IIYE2591HSUB1 245i WIDE LCD Full HD LED 1920 x 1080 USB-Hub (2xOut) FreeSync 118,00
 250 cd/m*2 Speakers DisplayPort HDMI VGA 1ms Black Tuner 
 IIYE2783QSUB1 27i TN. 2560x1440 WQHD. 1ms. FreeSync.350cd/m*2. DisplayPort. 183,00
 HDMI. DVI. Speakers. USB-HUB(2x3.0). TCO 
 IIYXUB2493HSB1 ProLite XUB2493HS-B1 24 inch 61cm LCD Business Full HD LED IPS Technology 135,00
IIYXUB2792QSUB1 27i ULTRA SLIM LINE. 2560x1440. IPS-panel. 5ms. FreeSync. 13cm 250,00
 height adj. stand. 350cd/m. to 12mlnln:1 ACR. VGA. HDMI. 
 DisplayPort. Speakers. USB-HUB(2x3.0). 
 KTYHXMPFSSXL HyperX FURY S Pro Gaming Mouse Pad Speed Edition (X-Large) 33,21
 LOG920008225BUN6 MK850 Performance WRLS Combo NLB - 2.4GHZ/BT - CENTRAL 551,00
 LOG960001213 SmartDock Flex 697,00
 LOGGROUPSMARTDOCK K/Logitech Group and Smart Dock 1.235,00
 LOGGROUPSMARTDOCKEXTBOX K/Logitech Group+SmartDock+ExtBox 1.441,00
 LOGGROUPSMARTDOCKMICS K/Logitech Group+SmartDock+Mics 1.441,00
 LOGGROUPSMARTDOCKMICSEXTBOX K/Logitech Group+SmartDock+ExtBox+Mics 1.595,00
 LOGNUCGRONL2 Kit Group inc NUC i5+K400 NL 2.038,00
 LOGNUCMUINTL1 MeetUp Kit inc NUC i5+K400 INTL 1.832,00
 LOGSMARTDOCKCONNECTCAM K/Logitech Smart Dock and Connect Cam 839,00
 LOGSMARTDOCKEXTBOX K/Logitech SmartDock+Extender Box 709,00
 LOGSMARTDOCKMEETUP K/Logitech SmartDock+MeetUp 1.183,00
 LOGSMARTDOCKMEETUPEXTBOX K/Logitech SmartDock+MeetUp+Ext Box 1.389,00
 LOGSMARTDOCKMEETUPEXTBOXMICS K/Logitech SmartDock+MeetUp+Ext Box+Mic 1.513,00
MGE66713 Protection Box 5 Tel DIN Overspanningsbeveiliging 5x DIN- en 22,18
 fax/modem aansluiting 
 MNTSP3501AM VDSL Converter, Master : 1x 10/100 Mbps, 2x VDSL Ports of RJ-11 96,46
 VDSL CO modem 
 MSFFFQ00007 Surface Pro Signature Type Cover US-Int Platinum 115,00US-INT
 MSFJTX00005 Surface Go P4415Y 8GB 128GB-SSD 10'' touch W10P DEMO 262,00
 MSFKCN00007 Surface Go Type Cover Comm SC Eng Intl 69,39
 NEC40001241 ME401W Projector + lamp Bundle 618,00
 OPTW330USTOWM3000 K/HDMI 2x VGA+Wall Arm Mount 940,00
PHS42BDL5055P00 42' Edge LED Super Slim 722,00
ST1000LM048 BARRACUDA 2.5' 1TB SATA 6GB/S 5400RPM 128MB CACHE 7MM 41,88
STTESATAPLATE2 2 Port SATA to eSATA SLOT Plate M/F 5,83UK
STTMDP2DPMM2M 2m Mini DisplayPort to DisplayPort Cable M/M zwart 9,39
STTMU3MMSRA 3 ft Slim 3.5mm to Right Angle Stereo Audio Cable - M/M 2,44
STTPLATE9M 1 Port 9 pin DB9 Serial Port Bracket to 10 Pin Header 1,59
STTUSB32DVIEH USB 3.0 to DVI External Video Card Multi Monitor Adapter with 53,97
 1-Port USB Hub 1920x1200 
 TPLM7300V3 150Mbps 4G LTE-Advanced Mobile Wi-Fi internal 4G Modem SIM card 77,64
 slot .2000mAH rechargeable battery micro SD card slot 
 LTE-FDD/DC-HSPA+/HSPA/UMTS/EDGE/GPRS/GSM 3 
V7E2C6U03MBKS V7 CAT6 UTP 3M BLACK PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,47 **
V7E2C6U03MBLS V7 CAT6 UTP 3M BLUE PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,51 **
V7E2C6U03MGRS V7 CAT6 UTP 3M GREEN PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,51 **
V7E2C6U03MGYS V7 CAT6 UTP 3M GREY PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,44 **
V7E2C6U03MRDS V7 CAT6 UTP 3M RED PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,68 **
V7E2C6U03MWHS V7 CAT6 UTP 3M WHITE PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,51 **
V7E2C6U03MYLS V7 CAT6 UTP 3M YELLOW PATCH CABLE RJ45 M/M va 2,51 **
V7E2C6U05MBLS V7 CAT6 UTP 5M BLUE PATCH CABLE RJ45 M/M va 3,27 **
V7E2C6U05MGRS V7 CAT6 UTP 5M GREEN PATCH CABLE RJ45 M/M va 3,53 **
V7E2C6U05MGYS V7 CAT6 UTP 5M GREY PATCH CABLE RJ45 M/M va 3,64 **
V7E2C6U05MRDS V7 CAT6 UTP 5M RED PATCH CABLE RJ45 M/M va 4,12 **
V7E2C6U05MYLS V7 CAT6 UTP 5M YELLOW PATCH CABLE RJ45 M/M va 3,64 **
 VISVFMDP VFM-D LCD Desk Post 100x100 33,56
 VOD8715557014807 3-in-1 SIM kaart 0,00
 VTCHPV36K1A000B VERSO Compact 360mm Camera behuizing met zonnedak en verwarming 110/230VAC 39,00

De met ** gemerkte prijs is gebaseerd op een afname van 100 stuks. Zie info link voor de prijs bij andere aantallen.

Dit bestand is voor het laatst automatisch bijgewerkt op 22-JAN-2019 om 08:51:13.
Vermelde prijzen onder voorbehoud, in EUR en exclusief BTW.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
© 2019 VB NetConsult. Reproductie niet toegestaan. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.